Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

IDZIE WIELKI KRYZYS TRANSPORTOWY

ID: 240454


Spowolnienie gospodarcze
Brexit

Potem kryzys> ogromny spadek frachtów
Jedyne rozwiązanie na utrzymanie Polskiego Transportu to obniżka płac kierowców na trudne czasy!
Firmy transportowe wychodzą teraz na zero więc Diety kierowców trzeba jak najszybciej obniżyć o połowę aby utrzymać Polską siłę transportu
Kierowcy muszą się poświęć albo inaczej pójdą na bruk!
Wybieracie bezrobocie czy mniejsze wynagrodzenia na trudne czasy?

~BMWX20
*.7.147.212

Posty (4051)

~Gienio mobilny
Trzeba sobie włączyć Naruciaka z YouTube co by mi się nie nudziło w trasie.

1

~Patryk pogromca dziadow
Mnie to rozbrajają znowu przewoznicy co sa podpieci pod spedycje. Niby wiedza ze dostają ochlap na przetrwanie a dalej strugają biznesmenow :)

1

~Ł ysy
Mnie śmieszy, jak głupawy kierowczyna udaje eksperta. To o tobie Patryku.

1

~Ordynator Panteras.
Dorwią głąbów których doją, to strugają.
Najgorsze jest to że głąby się z tego cieszą.
No ale w końcu i tak zarobią więcej, jak na piekarni.
Panowie kierujący, wszystkie pretensje przede wszystkim najpierw do siebie.
Dziady same się nie urodziły.

1

~Patryk pogromca dziadow
Tutaj trzeba miec tylko dobry i czesty kontakt z "władzą" zeby wiedziec ze przewoznik dostaje na przetrwanie a jak sie zbuntuje to przyjdzie drugi. Kazdy sie smieje ubaw po pachy :)

1

~Ł ysy
Czyżby słowo ciałem się stało?
Rubryka "Praca" i wszystko jasne.
Cuda się zdarzają.
Szukam pracy - 361
Dam pracę - 364.

1

~Patryk pogromca dziadow
Jak ktos prace znajdzie to ogloszenie wisi jak i autorowi co z nim bedzie a dziadostwo bedzie tutaj wisiało do konca internetu. Kierowcy od dziadow przechodza bezpoarednio pod spedycje w ktorej pracowali. Tylko mlotek siedzi u dziada i zyje w sredniowieczu bez autohofow serwisu czy stawki europejskiej

1

~Patryk pogromca dziadow
Ja nie mam nic do dziadow ja sie z nich tylko smieje ale nie mam nic serio bo skad dziad ma dac jak jezdzi za 0. 85 haha tylko smiac sie z takich!

1

~Ł ysy
Patryk. Ty za głupi jesteś nawet na kierowcę.

1

~dobry kolega
Przeciez w pl same dziady to u kogo masz te 12 z przodu?

1

~Ł ysy
Oby się nie okazało, że jeździsz u jeszcze większego dziada od tych z których się śmiejesz. Wtedy dopiero będzie ubaw.

2

~Ordynator Panteras.
Ale ty glaca to jednak yełop jesteś.
Koniec roku, w polu lipa, to rolnicy pouciakali do dziadów.
A ty się jarasz tym jak dziwica wibratorem.
Jacy to w ogóle kierowcy?

1

~Patryk pogromca dziadow
Prosze o mnie sie nie martwic, mam sie dobrze :)

1

~Ł ysy
Masz się dobrze, jak wszyscy kieroffcy z tego forum.
To jasne, inaczej być nie może.

1

kiero82
Glaca
Tobie gdy ktoś napisze, że ma się dobrze, bardzo się oburzasz.
To, że ty masz źle w życiu, nie oznacza że wszyscy tak muszą mieć.
Całe twe życie pisze czarny scenariusz.
Praca jest, wypłaty się zgadzają, więc w czym widzisz problem?
Mamy narzekać, bo ty tak chcesz?

5

~Wielki Szu
Pogromco szczurów. Ukraina co u ciebie śmiga przyszła przezimowac. Wedle wiosny czadu po nich nie powachasz. Jesteś tylko na chwilę. Leszczyku.

1

~Wielki Szu
Na pożegnanie Wołyń ci zrobią.

1

~Patryk pogromca dziadow
Haha wielki szu czyli on taka czesc garderoby jak skarpeta raz taka raz inna hahahah

1

~Wielki Szu
A kto u pogromcy szczurów miejsce zagrzał? Renaty obiją na kwasne jabłko ropuche wydoja. Wszystko

2

~Patryk pogromca dziadow
Jak to przeczyta to sie posika na klawiature jak jego kot ma w zwyczaju

2

~dobry kolega
Nie wstyd wam takie glupoty pisac o innym czlowieku za robote sie lepiej wezcie a nie tylko gledzicie jak stare przekupy na bazarze

1

kiero82
Dobry kolego
Jest takie przysłowie : "nie pamięta wół, jak cielęciem był".
Jeszcze do niedawna to właśnie ty siedziałeś na tym forum od rana, do późnych godzin wieczornych, udzielajac się na każdy temat.
A po za tym jest pora wieczorna, a praca skończona była o godzinie 16. 00, więc w czym widzisz problem?

5

~dobry kolega
Kiero 82 te forum staje sie nudne na kazdym watku w zasadzie dyskusja sprowadza sie do tego samego ze kazdy szef to dziadtrans ale ogolnie kazdy kierowca pracuje w super firmie i ma 10 tysi

1

~dobry kolega
A drugi temat to jw. ze lysek to albo tamto ogolna nuda

1

~Ł ysy
Jak Ukraina wyjedzie na kolanach stawią się polscy poskramiacze 40tonowych smoków. Powodów do zmartwień brak.
kiero82
Ale jak sięgam pamięcią, to przez ostanie pół roku, a może i rok, to ty na każdym temacie chwaliles się zarobkami.
Większość twoich komentarzy sprowadzała się do pieniędzy, jakie zarabiasz w Szwajcarii.

4

kiero82
Co do glacy, to niech sobie żyje w swoim pierdziszewie, i marzy o tym, że za "pińć" tysięcy złotych, ktoś będzie jeździł mu uśmiechem Paryża.

5

~dobry kolega
Kiero 82 te wpisy o ch to tylko dla urozmaicenia nudy na et ale swoja droga z ciekawosci zajrzalem na wasz olx i pracy jest sporo 304 strony dla kierowcow ale zarobki od 4 do 8 nigdzie nie widzialem 12 tylko czy te firmy rzeczywiscie tyle placa i czy to nie dziadtransy jakies

2

~kierowca
W dzisiejszych czasach jadąc Premiumką czy Magnumką na zachód to tak jakby wybrać się w podróż Żukiem do Anglii.

2

~Viking
łysy, - gdybyś ty był naprawdę tym za kogo się uważasz, w życiu nie spędzałbyś 90% swojego życia na e transport, i użerał się z tymi wg ciebie frayerami, zwanymi kierowcami. Stań tak z boku tego portalu i przyjrzyj się jak to głupio wygląda? ty wielki biznesmen, psiewoznik cała gębą, gdybyś tylko chciał kupił byś tych biedaków szoferzynów razem z ich chałupami, ale ty wolisz ten czas poświecić na uświadamianie pseudo kierowców, że są tym gorszym sortem, i równie dobrze bez nich byś sobie bez problemu poradził.. Bez urazy, ale gotów jestem oddać własne jaja, ze pierwszy lepszy psychiatra natychmiast kazałby cie odizolować od społeczeństwa. Ty sam dla siebie stwarzasz zagrożenie. Spójrz w lustro, jak ty wyglądasz? Robinson Kruzo po roku na wyspie, bezludnej lepiej wyglądał.

2

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.220.38.146

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels