Josephs.Scot

Zatrudnienie obcokrajowców. O czym powinien wiedzieć przedsiębiorca?
ID: 238161

Już ponad pół miliona obcokrajowców opłaca w Polsce składki na ubezpieczenia społeczne – wynika z danych ZUS-u. Biorąc pod uwagę szarą strefę i nielegalne zatrudnienie, skala zarobkowej imigracji do Polski jest zapewne znacznie wyższa. Pracownicy zza wschodniej granicy chcą w Polsce pozostawać na dłużej niż pół roku, a pracodawcy oczekują zmiany procedur związanych z zatrudnieniem obcokrajowców.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (7)

~Transportowski
2018-11-29 22:04:32
Szanowni przewoźnicy, nie bójcie się zatrudniać obcokrajowców. To krok do rozwoju Waszej firmy. Podziękujcie wiecznie niezadowolonym Polakom. Sukces murowany.
~Marcin
2018-11-29 22:10:43
Ty pewnie zrobiłeś tych kroków tyle, że dotarłeś na skraj przepaści sadząc po Twojej obecności na forum i tym co wypisujesz, innych chcesz pouczać, oni wiedzą co mają robić, na pewno nie potrzebują rad od forumowych bajkopisarzy którymi kieruje zawiść
~Transportowski
2018-11-29 22:38:44
Marcin boisz się, że zamiast karpiowego dostaniesz wypowiedzenie umowy o pracę?
~Prezes toj toj
2018-11-29 23:45:16
W dupi... mam tych ukraincow i przewoznikow-zlodzi. ..
~zcx
2018-11-30 11:09:26
Nie są żadną konkuręcja dla polskiego pracownika.

Nie widziałem ogłoszeń z dopiskiem - nie zatrudniamy Polaków.

Za to takich z dopiskem- praca tylko dla polakow, nie zatrudniamy obcokrajowców, pracowników że wschodu, stają się codziennością.

Bełkot transportowskiego przybiera na siłę.

A nawiązując do wpisu to zeczywiście ogrody sukces pisowskie państwa te pół miliona legali na kilka milionów jakie pod pisowskimi rządami zjechały do Polski.
~Marcin
2018-11-30 11:34:06
Transportowski, wydaje mi się że wypowiedzenie u takiego pracodawcy jak Ty była by wręcz wybawieniem, otworzyło by to pracownikowi szanse na rozwój gdzie indziej, jesteś mało atrakcyjny... Pilnuj się tych swoich Ukraińców, tylko uważaj żebyś się pewnego dnia nie obudził z ręką w nocniku, w sekrecie Ci zdradzę że dobry gracz nie obstawia na jedną kartę.
Masz jakąś firmę w ogóle? pochwal się swoim sukcesem jak takiś mocny w gębie,

1

karzełreakcji
2018-11-30 12:43:50
Ja nie wierzę, że normalny pracodawca zniżał się do poziomu tego forum, żeby nawrzucać komuś. Kierowcom wybaczam, bo wielu ten zawód wyciągnął z obory, od wideł. Stąd trzeba brać pewną poprawkę na to co piszą.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.25.113

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels