Niemieccy policjanci ujawnili polską ciężarówkę w fatalnym stanie technicznym
ID: 227377

Funkcjonariusze policji drogowej przeprowadzili kontrolę polskiej ciężarówki na parkingu Belten przy autostradzie A15. Samochodem przewożono 22 tony żrącej i niebezpiecznej dla środowiska cieczy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

Czerwonoluby
2017-12-28 18:59:38
Stało się to w miejscu, gdzie rządzi korporacja policyjno-warsztatow o-rodzinna, więc nie byłbym pewien, czy stan techniczny pojazdu rzeczywiście był tak katastrofalny. Ale czasami naprawdę można spotkać złomy na drogach.

1

MANnalegalu
2017-12-28 22:07:44
no fakt-przeciez dla czesci polskich kierowcow i przewoznikow stan techniczny nazywany-"nie az tak katastrofalny" oznacza ze spokojnie mozna tym jechac, tym bardziej z ADR
~boluś
2017-12-29 18:31:23
Układ hamulcowy bez elektroniki działa normalnie więc pisanie że nie było hamulców to lekkie nadużycie, chyba po to żeby ludzie się buzowali. A łożysko w osi to nie znasz dnia ani godziny, zwłaszcza w safie.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.0.181

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce