Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Jednym urządzeniem zapłacisz za myto w ośmiu krajach
ID: 225813

Od lutego 2018 UTA wypuści na rynek nowe urządzenie pokładowe (OBU) działające w ramach Europejskiego Automatycznego Systemu Poboru Opłat. Na początku nowa usługa EETS będzie obejmować 8 systemów opłat w 8 krajach: w Austrii, Belgii łącznie z tunelem Liefkenshoek, Polsce (A4), Hiszpanii, Francji, Włoszech i Portugalii.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (32)

~kierowca
2017-11-22 09:47:52
Wreszcie ktoś pomyślał, żeby zastąpić te wszystkie pudełka jednym, bo po co tyle tego na szybie, ile to miejsca zajmuje, nie mówiąc o takim boxie jak w SK, B. Wydaje mi się, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

1

ŻĄDŁO
2017-11-22 11:55:52
Idealnie byłoby gdyby wyeliminować sygnał dźwiękowy, bo na chwilę obecną np. w Austrii jest to zbyt stresujące gdy przejechałeś (aś) pod bramką i nie było sygnału. Wiadomo że nie zawsze pika, ale niepewność czy pobrało opłatę pozostaje. Jeśli już ściągną do kontroli, to mogą choć nie muszą do czegoś się przyczepić. A tylko głupiec prosi się o kontrolę. Wystarczyłaby zielona dioda informująca o sprawności urządzenia.

-7

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.228.219

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels