REKLAMA

25 lipca - ostatni Dzień Bezpiecznego Kierowcy?
ID: 220359

W latach 2035-2045 samochody bez kierowców przyczynią się do uratowania życia 585 tysięcy osób. Niedługo Dzień Bezpiecznego Kierowcy może więc stać się świętem pojazdów autonomicznych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

truckeronroadcom
2017-07-25 16:22:58
Już to widzę... jak pod Stonkę w Pcimiu Dolnym zajeżdża autonomiczne auto... bajka odległej przyszłości... i to i tak nie wszędzie. Tylko w najbardziej zurbanizowanych regionach. Zbyt logistyka jest rozpasana i skomplikowana aby bajki kreowane w mediach się urzyczywistniły. Zapewne elektronika i nowe technologie będą bardzo pomagać w wielu dziedzinach... ale nie wyeliminują wielu zawodów w tym kierowców. Przeszkodą jest nierównomierny rozwój w iwlu rejonach czy to danego kraju czy świata.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.176.125

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels