Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Jak odbierana jest częsta zmiana pracodawcy?

ID: 212389


Cześć,

Napiszcie swoje doświadczenia jak odbieracie kierowce który często zmienia firmę.
Mam ponad 5 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym, a średni czas pracy w jednej firmie nie przekracza jednego roku. Udało mi się raz wytrzymać w jednej 1, 5 roku, ale to był ewenement.
Nie mam sznurka na szyi, ani kredytu hipotecznego lub zajęć komorniczych żeby męczyć się z dziadostwem.
Każda kolejna firma to jeszcze gorsze gówno. Powoli zastanawiam się nad przekwalifikowaniem bo zaczynam zauważać, że u polskich biznesmenów ciężko o dobre wynagrodzenie i szacunek dla pracownika.

~stolec
*.dynamic.mm.pl

Posty (40)

~stolec
jak w temacie...
~sid
tez tak mialem ale od kad sie zaciagnolem w niemieckiej firmie komunalnej to minelo robie juz 2 lata i nie zamierzam zmieniac

-1

~gość
dawniej pracowało się normalnie, teraz to przychodzi klient do pracy, nie ważny zawód, popracuje miesiąc, dwa i już szuka czegoś nowego. Winni są pracodawcy jak i pracownicy, nikt nie zna swojego miejsca na ziemi. Sami magistrzy z pustymi głowami. I tyle na ten temat !!!

1

~Rysiek777
kierowcy są coraz bardziej świadomi swoich praw pracowniczych a rynek zapewnia im możliwość natychmiastowej zmiany pracy wiec próbują i szukają czegoś lepszego co dziadów mierzi :)
300D
nooo... a słowa pisane przez sida i stolca to... stolec wali a sid to sprząta??? kurde, coś śmierdzi.

1

wesolek
Rysiu
noo!!!::)
wesolek
300D
siema matole bez szkoły i honoru.
ten także wątek skasujesz.
niech cie ręka boska broni, jak nie chcesz nicka zmieniać. ::)
~gnebca gamoni
wpisz se w CV 5 lat CE międzynarodowo + PL bez nazwy pracodawcy
jeśli nowy pracodawca będzie się pytal to już wiesz ze dziad ma udobruchanie powiedz mu ze tak jest w PL firmach dziadz dobrze wie ale będzie myslal ze doiłes paliwo bądź zapiłes pokaz mu świadectwa pracy ze nie ma zwolnien za te błędy - dziad powie ale się zwolniłeś u mnie tez się zwolninisz za 3msc - to już wybor dziada i z takim sam sobie bym nie zawracał głowy

obecnie wikszosc kołchozów zatrudnia z byle jakimi świadectwami licząc ze jakos to będzie - dziady nadal wierza w reputacje pomimo tego ze sami jej nie maja
wesolek
300D
masz coś jeszcze świniaku do powiedzenia. ::)
~gnebca gamoni
jak dziad będzie nadgorliwy to spytaj się go ilu kierowcow przerobił w ciągu ostaniego roku - zamknie mu to mo*de ale tobie pewnie tez nie zatrudni
chcociaz na dzień dziś nawet dziad bierze kogo się da byle kola krecily
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.191.154.2

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels