Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

NIEMIECKIE FIRMY W KTORYCH NIE DA SIE PRACOWAC

ID: 200069


MOZE KILKA NAZW DLA PRZESTROGI DLA INNYCH

~erto
*.101.128.109

Posty (658)

~erto
jak w temacie...
g-a
Przestań... po 1 maja takie rzeczy wypisujesz?

1

~erto
A TAK SOBIE WYMYSLILEM ZE DOBRZE BY BYLO TERAZ TAKI WATEK NASKROBAC
g-a
Zostaniesz odsądzony od czci i wiary :-).
~Pan Kierowca
Pracować się nie da we wszystkich firmach reklamujących się tutaj i zatrudniających taśmowo głupków. Powód jest prosty za mało kasy, płacą mniej niż w PL mimo to polska hołota tam wali.

-2

~erto
COS W TYM JEST OGLOSZENIA JEDNYCH I TYCH SAMYCH FIRM
~dob. y
Hmmm, widac ze roszczeniowcom nawet zachodnie firmy są "be" (ufff, czyli zasługują na miano dziada) -:)

2

jożin z bażin
SCHARF (Kassel), RTS, BORK, Gebruder KUHN, Eco-Trans Berlin,
~BYŁY
Sproloo Deutschland UG, Selfkant
~Olek
TML Logistik Leipzig
załadunki rozładunki w twoim zakresie, masz wózek widłowy na naczepie, nie masz czasu się w... c. wszystko na łóżku.
Firma robi nonstop nabór najstraszy stażem Polak miał staż pracy... 4tygodnie.
Jak się nadajesz to pracujesz ale potem, może zostaniesz 4ty tydzień, musisz dzisiaj załadować 15+h, 4te skrócenie itd.
Nie pasuje to won...

1

~DIXI
oooo no prosze czyli jak mam to rozumiec u zachodnich panów tez sa dziadtransy? a moze trzeba sie zastanowic czy to nie lezy wina po stronie dziadkierowców bo jak mówi przysłowie. DLA KIEPSKIEGO PŁYWAKA TO NAWET WODA JEST ZA RZADKA
~Forest glemp
No co ty dixi, na zachodzie to se normalnie niektórzy więcej od szwaba zarabiają i nawet se sportowym audi jeżdżą...

1

~były pracownik
TRANS CARGO Sczecin ~ cały dzionek na łóżeczku, w przeciwnym razie zostajesz wezwany i otrzymujesz wypowiedzenie za nie przestrzeganie dziwnych zwyczajów firmy !?
ese
~były pracownik (... ) otrzymujesz wypowiedzenie za nie przestrzeganie dziwnych zwyczajów firmy !?"-

I tak piszą w wypowiedzeniu? Ciekawe..

1

~DIXI
FOREST CO NAJCIEKAWSZE JEZDZA SPORTOWYM AUDI A NIE ZNAJA JEGO NR VIN ; )
~dobry kolega
witam pisze ze szwajcarii sie ma dixi ma szwajcarscy kierowcy z poblazaniem czytamy te posty

-1

~silwio
dobry kolega-możesz to swoje "beknięcie"napisać po polsku, bo z której strony by nie czytać to hooj zna o co ci chodziło:)

2

~dobry kolega
silwio dobrze ze pytasz te posty z wczoraj nie sa moje caly dzien wredna menda podpisujr sie jako ja zeby zohydzic mnie na tym forum takie kr*ynizmy osobiscie nie wypisuje mozesz to sprawdzic
~dobry kolega
sprawdzilem lupa nic nie wyszlo chyba lupa za mala
~DIXI
dobry kolega jest jeden sposob zeby nikt sie pod ciebie nie podszywał ZALOGUJ SIE !!!

1

ese
~DIXI
2017-03-27 19:40:46 dobry kolega jest jeden sposob zeby nikt sie pod ciebie nie podszywał ZALOGUJ SIE !!! " -

Ale wtedy po naopowiadaniu bredni nie da się z nich wycofać, mówiąc o podszywaniu się. Bo to przecie nie ja.. !!

2

~DIXI
dla tego kazałem mu sie zalogowac

1

~dobry kolega
ese jestem nastepne 10 dni tylko w ch dla bezpieczenstwa moge pisac w schwitzerduutsch
ese
Nieszczególnie mnie to interesuje. Ale jeśli już, to wystarczy jeśli będą to wypowiedzi człowieka dorosłego i z odpowiednim sensem.

1

~dobry kolega
ese jestem dorosly i dobrze wiesz ze to nie ja pisze te brednie tylko twoj zalogowany kolega h... ktorego kryjesz
ese
1. No i znów mamy konfabulacje z sufitu. A mogę wiedzieć który tak bliski mi kolega? Bo moja fantazja tak daleko nie sięga.
2. Wystarczy się więc zawsze logować i temat nie istnieje.

1

ese
A co do owej dorosłości, to czytując pobieżnie monologi, wątpliwości miewam poważne

1

EasyRider76
Niektórzy na tym forum mają specyficzne poczucie humoru. Polecili chłopakowi, który pytał o prace w Niemczech Ullricha, Borka, CTJ. Chłopak zapłacił tłumaczowi, żeby ten mu opracował piękne CV i list motywacyjny po niemiecku. Wysłał dokumenty mailem o 2 w nocy. Rano, jeszcze przed 9 wszyscy trzej zdążyli zadzwonić i kazali mu od razu przyjeżdżać, bo robota czeka. Tylko jak doszli do tematu zarobków, to rozmowa przestała się kleić. 1. 500 euro na rękę w Niemczech? Gdzie sens? Gdzie logika? Przy obecnym kursie euro, to nawet nie jest 6, 5 tys. zł. Przecież w Polsce, jeżdżąc na międzynarodówce w systemie 3/1, spokojnie można wyciągnąć 6 tysi, a nie trzeba żyć na dwa domy, nie trzeba znosić rozłąki z rodziną, nie trzeba ponosić wysokich kosztów utrzymania w Niemczech. Ludzie w Ullrichu, Borku, czy CTJocie myślą, że Polak nie potrafi dodać 2 do 2? Za 1, 5 tysia euro w Niemczech może jeździć tylko ten, który targa duży socjal na dzieci. Dla tych, którzy nie mają szansy na niemiecki socjal, to jakaś paranoja!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.220.38.146

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce