REKLAMA

Tajniki faktoringu
ID: 173696

Usługa faktoringu, stanowiąca alternatywę dla kredytu czy typowej windykacji, jest dla niektórych firm transportowych bardzo atrakcyjną formą utrzymywania płynności finansowej. Przewoźnik otrzymuje pieniądze za niezapłacone przez kontrahentów faktury, oczywiście ponosząc przy tym określone koszty.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (9)

~jarek
2015-11-25 13:19:12
Nie znam nikogo, kto by dobrze wyszedł na faktoringu. MIesiąc - dwa i wszyscy z tego uciekają.
~Hubert
2015-11-25 14:26:22
A ja znam wielu, którzy korzystają i chwalą sobie ten produkt. Trzeba umieć z niego korzystać i znaleźć dobrego faktora.
~Ł ysy
2015-11-25 15:51:20
Hubert. Musisz mieć problemy z podstawowymi działaniami artmetycznymi. Nikt, kto poprawnie mnozy i dzieli nie napisałby tego co ty wybazgrałeś.
Faktoring- przedłużona forma agonii.
Można przeczytać inaczej : kredyt na poziomie 30-40% w skali roku.
~Hubert
2015-11-29 13:52:11
Podnieś cenę usługi o 2 % a faktoring będziesz miał za darmo proste.
~zzx
2015-11-29 17:02:27
tacy siłacze i posługują się faktoringiiem?
ja daję klientowi odroczoną płatność czyli kredyt kupiecki i spokojnie daję radę, a klient jak przychodzi termin to płaci.
~PatrycjaMazur
2015-12-31 12:16:03
Mi się zdarzyło dwa razy korzystać z faktoringu w celu zabezpieczenia się przed niewypłacalnością nowych, niepewnych kontrahentów. Tak dobrałam ofertę, że może mniej zarobiłam, ale nie byłam też stratna. Znam też jeden przypadek, kiedy firma zdecydowała się na faktoring, bo nie miała z czego wypłacić pracownikom. Można powiedzieć, że to na własne życzenie bo złe zarządzanie albo za duże ryzyko podjęte, ale w takim przypadku gdy na szali stoi czyjaś renoma to jest jak najbardziej uzasadnione. Polecam przeczytać jak zbudowana jest taka oferta ://www. kuke-finance. pl/oferta/faktoring- pelny/faktoring-z-po lisa-kuke/. Wiadomo, że to nie jest usługa darmowa, ale według mnie ważny jest nawet ten komfort psychiczny, który daje w razie kłopotów finansowych świadomość, że jest jakieś wyjście z problemu - a faktoring może się okazać jednym z wielu takich wyjść, albo niejednokrotnie jedynym. Zwłaszcza w przypadku małych przedsiębiorstw z krótkim stażem, które na kredyt nie mają co liczyć.
~SZEF
2015-12-31 14:51:31
Jest jeden szkopuł, na faktoring musi się też zgodzić druga strona, czyli w naszej branży spedycje, a z tym bywa gorzej.
~RadekWojnarowski
2019-11-21 10:47:03
Faktoring to rozwiązanie, którego rosnąca popularność nie powinna nas dziwić, bo przecież w końcu jest on związany z kredytem kupieckim, z którego korzysta bądź udziela prawie każde przedsiębiorstwo. Ostatnio czytałem na jego temat bardzo ciekawy artykuł, moim zdaniem obowiązkowa lektura jak prowadzicie firmę. Tu macie namiar: s://www. intratka. pl/faktoring Na prawdę interesujący i otwiera oczy na kilka kwestii, z których nie zdawałem sobie wcześniej sprawy.
Pan_Ordynator
2019-11-21 14:56:22
Kolejne pasożyty.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.52.197

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels