Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Odnowienie uprawnień kierowcy!!!

ID: 172744


Witam kolegów po fachu!!!Mam pytanie :Czy kurs na przewóz rzeczy, lekarza i psychotesty mogę zrobić w całej Polsce, czy jednak jest rejonizacja, jak do tematu podchodzi Urząd-wymiana prawo jazdy?Przykład mieszkam w Poznaniu, uprawnienia odnawiam w Warszawie???Za odpowiedzi z góry dziękuję i proszę o mądre komentarze.

~kierowca
*.146.19.75.mobile.internet.t-mobile.pl

Posty (117)

laki81
Najlepiej zadzwoń lub podjedz do jakiegoś ośrodka co zajmuje się kursami i wszystko będziesz wiedział od ręki.
~yarex
Dzięki za odpowiedzi. Kategorię C zdałem w 2007 roku ale nie robiłem wtedy kursu na
przewóz rzeczy. Zadzwonię to się dowiem.
~Michał
Mam pytanie koledzy, konczy mi sie waznosc prawa jazdy co 5 lat szkolenie. Czy wazna jest kolejnosc na poczatek lekarskie cz szkolenie?
~Trt
Lekarskie a później szkolenie
~Kuba
Uderz do nich s://www. oes. com. pl/. Oni mają w ofercie komplet kursów łącznie z badaniami psychotechnicznymi. Ja robiłem u nich kurs kwalifikacyjny i zdałem bez problemu, sprawnie też ogarnąłem badania. Polecam
~Pawel
Czy pracodawca jest zobowiązany zwrócić za odnowienie prawa jazdy
~Jacek
Nie ma znaczenia gdzie robisz szkolenia okresowe czy psychotesty. Ja jestem z Kielc i tam pracuje ale szkolenia okresowe i inne robię zawsze w Krakowie w Oesie. Po pierwsze bo mi się tam podoba i dobrze znają się na robocie, pod drugie mam pretekst by odwiedzić brata:).
~Kierowca c+e
Pierwsze szkolenie później badania, no chyba że chcesz robić badania 2 razy, określone jest w przepisie że badania lekarskie mają być zrobione po szkoleniu okresowym i w wydziale tego pilnują, data nie może być przed lub w trakcie odbycia szkolenia okresowego

1

~Tadek
Tylko przy pierwszym szkoleniu okresowym.
Przy kwalifikacji wstępnej i przy kolejnych szkoleniach okresowych nie ma to znaczenia.
~Tadek
~Pawel
2019-09-05 21:38:05Czy pracodawca jest zobowiązany zwrócić za odnowienie prawa jazdy

Nie ma obowiązku.
Obowiązkowo płaci jedynie za badania lekarskie i psychologiczne.

1

~Tymoteusz
Potwierdzam to jest wspaniałe doświadczenie, pełne przygód i zaskakujących zwrotów akcji.
Pierwszego dnia wykładowca nie dotarł, drugiego był na mocnym kacu, trzeciego wybilo szambo i zajęcia odwołali. Dopiero czwartego odbyły się zajęcia ale wyświetlano tylko filmy a w sali ciągle smierdzialo, dostaliśmy kanapki gratis ale jeden koleś wymiotować taki był smród. Wypisałem się tego dnia z Prdeu, naszczescie niedaleko znalazłem doskonała firmę która spełniła moje oczekiwania tj Tamtu to jest taka Biedronka wśród tych firm. Tanio i pewnie, zdałem.
~zcx
Chdzicie na te kursy a głypoty późnie wypisukecie na et, że aż poraża.
marcinczu
W Krakowie możesz zrobić wszystkie kursy dla kierowców tutaj s://www. oes. krakow. pl/. W biurze jest fajna i rozgarnięta dziewczyna która pomoże ci w procedurach. Zrobisz tam kwalifikacje wstępną, psychotesty i inne potrzebne kursy.
~Macko
Szkolenia okresowe bardzo dobrze organizują tutaj s://autodrive. com. pl/. Robiłem u nich prawko i wszystkie szkolenia dot kierowców. Jest spoko. Profesjonalnie i sprawnie. No i nie ma problemów na egzaminie. Spokojnie mogę ich polecić

-1

~Kierowca09
W 2004 zdałem C mam aktualny przewóz rzeczy który kończy mi się za rok.
Obecnie zdałem D rok 2020 i robię kwalifikację wstępną przyspieszoną do kat D- czy ona przedłuży mi również przewóz rzeczy do C?
~Kierowca09
W 2004 zdałem C mam aktualny przewóz rzeczy który kończy mi się za rok.
Obecnie zdałem D rok 2020 i robię kwalifikację wstępną przyspieszoną do kat D- czy ona przedłuży mi również przewóz rzeczy do C?
~Arek
W Poznaniu w Autodrivie robią dobrze kursy KW i szkolenia okresowe. Zawsze tam robimy szkolenia i nikt z mojej firmy nie ma problemu. Podobnie z badaniami
~Dawson
Witam koledzy mam takie pytanko, jestem w trakcie kurs, robiłem badania na prawo jazdy kat. C i badania dostałem ważne na rok czasu do lutego 2021 r, czy jak zrobię kwalifikację na przewóz rzeczy które ważne jest 5 lat, rozumiem ze jak będę podchodził do badań to znaczy że znowu będę musiał wymienić prawo jazdy. Pozdrawiam
~Kolejny miszcz
Czyli gdzie to pytanie?
~Kornel Twaróg
W takim przypadku nie ma rejonizacji. Co więcej nie trzeba tego robić nawet w Polsce. Taki kurs i badania można zrobić w całej Europie (jeżeli oczywiście ma sie możliwość). Co nie zmienia faktu, że u nas jest najszybciej i najtaniej. Wystarczy znaleźć najbliższy ośrodek, lekarza i psychologa i śmiało w 5 dni kurs można zrobić. Jak dostaniemy świadectwo kwalifikacji, orzeczenie od lekarza i od psychologa to z tym kompletem możemy jeszcze przez miesiąc jeździć. Potem już musimy wymienić prawo jazdy a to już tam gdzie jesteśmy zameldowani.
~dzwigowy
ok.
od kiedy?
~Kingofderołd
Można w całej Polsce, ja mieszkam w Gdańsku i jeżdżę trasy Gdańsk-Warszawa a uprawnienia odnawiam w s://abc-szkolenia. com/polecane-uslugi/ kurs-na-przewoz-rzec zy-przedluzenie-upra wnien/ w Warszawie.
~Donn Diego
z powodu Covid wszystkie kwity wazne do 27. 12. 2021.
Rozp UE 2021_267.
~Andrzej
W gdańsku dobre szkolenia zrobisz w Szkole Artom. Szybko i sprawnie prowadza szkolenia. Maj dobrych instruktorów i można się z nimi dogadać jeżeli chodzi o terminy szkoleń.
~Lechu
Mam prawo jazdy BCE, zrobione w 2009 roku a teraz chcę zrobić A. Co będę miał wbite w prawo jazdy przy CE skoro badanie mi wygasło? Prawo jazdy CE na razie mi nie potrzebne.
~ortodoksja
nic
~Donn Diego
Bedziesz mial ABCE bez kod 95, czyli nie bedziesz mogl wykonywac zawodu kierowcy.
~Krzanowski
co w przypadku gdy przez 3 lata nie odnowiłem kwalifikacji na przewóz rzeczy czy teraz muszę robić ją od nowa wraz z testem?
~Cinzko
Tylko szkolenie okresowe

Nie wiem, ciężko przeczytać wątek?
Wyszukać wyszukiwarka?
~Mietek
Jeżeli chodzi o szkolenia dla kierowców to polecam Autodrive w Poznaniu. Tam są na bieżąco z przepisami i chętnie służą radą. Profesjonalnie tez prowadza kursy
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels