REKLAMA

Serwisy ogólnopolskie?
ID: 171826

Czy znacie i możecie polecić jakieś serwisy z zasięgiem ogólnopolskim? Zależałoby mi na serwisowaniu u jednej firmy, a wiadomo, że w trasie bywa to ciężkie ; )

~Malkin
*.centertel.pl

REKLAMA

Posty (2)

~Malkin
2015-10-13 10:22:56
jak w temacie...
Zbigniew30
2015-10-21 13:33:08
To ja polecę ci Euromaster. Byłem i sprawdziłem ; ) Jest to chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny serwis w Polsce, który ma tyle punktów na terenie całego kraju. Ja korzystam już od jakiegoś czasu i chyba jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się w trasie nie znaleźć w pobliżu tego serwisu.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.96.157

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels