270 skontrolowanych autobusów, zatrzymanych 15 dowodów rejestracyjnych
ID: 170620

Od 1 do 4 września br., inspektorzy z WITD w Krakowie przeprowadzili wzmożone kontrole autobusów wykonujących przewozy drogowe dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie woj. małopolskiego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~ktosik
2015-09-13 14:11:34
a czy inspektorzy odbyli stosowne przeszkolenie do kontroli stanu technicznego pojazdów? jeśli tak to gdzie, w jakim zakresie było przedmiotowe szkolenie i jakim wynikiem ( egzamin, tylko zaświadczenie ) zakończyło się te szkolenie? i na jakiej podstawie prawnej odbywają się te szkolenia?
driver3333
2015-09-13 16:58:04
skąd oni biorą te dane do cholery, 90 procent pks tzw wokól komina to 30 letnie trupy które dymią na kilka km... zgodził bym sie jakby nie zabrali dowodu tylko 15 na 70 aut
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.216.79.60

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels