Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wypadek "WWY... "
ID: 169646

Jak właśnie przed chwilą podała jedna ze stacji Tv kierowca przewożący ładunek "ADR" miał wypadek... tablice naczepy "WWY... ", ładunek na chłodni, alkohol etylowy... z moich obserwacji materiału Tv stwierdzam, że kolejny kierowca "wyszkowskiej" firmy... BARDZO wypoczęty jechał składem. Moje pytanie (choć pewnie to "kula w płot") : KIEDY SŁUŻBA ZWANA "ITD" WEZMIE SIĘ ZA FIRMY TEGO REJONU, KTÓRE WIADOMO "LATAJĄ" Z WYKORZYSTANIEM MAGNESU NA IMPULSATORZE???

Posty (4)

internetowy
jak w temacie...
~mysia pysia
To nie ITD powinło sie wziązć, do roboty, tylko kierowcy powinni przyjsc po rozum do głowy...
~Cezary_5
Dopóki posiadacz uprawnien c. e, nie mylić z kierowcą, bedzie się na to godził, objaw takiej patologi bedzie istniał zawsze. Czy szefy zmuszaja do tego przykładajac do głowy broń??? Zagrozi zwolnieniem z pracy? Zadna strata, bedac dobrym kierowcą nie bedzie problemu ze znalezieniem nowej pracy.
~edek
WWY to Wyszków ale kierowca mógł być z Szklarskiej Poręby czy Przemyśla nr. o niczym nie świadczy a tak pracuje jak mu każą, sam się na to godzi widocznie mu pasi.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.145.108

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels