Praca solówka lepsza?? ?
ID: 152652

Witam koledzy i mam takie pytanko czy nie zauważyliście że w Polsce praca na solówce zaczyna wypierać pracę na zestawie !!!
A piszę to dlatego bo mój kolega jezdził z 5 lat na zestawie a teraz znalazł sobie robotę na solówce Renault Premium rok 2002 chłodnia 21-paletowy, powiem szczerze że fajne kolor czerwony, orurowane mi się podoba ale do rzeczy, jezdzi cały tydzień po całej Polsce, robi przeżuty po magazynach i czasami wiezie do jakiegoś marketu, sobota-niedziela wolne ma, zarobki identyczne jak na zestawie i zarobi trochę więcej niż ja bo czemu to tak bo ja przywożę 33 palety a on smiga w różne miejsca i zwala 5-6 palet i dalej.
Żeby to sprawdzić rozmawiałem z chłopakami w różnych miejscach, co jeżdżą solówkami tyko zauważyłem tymi większymi typu, scania, mercedes, premium, man, 21-palet, nie chodzi mi auta typu starman 12 palet bo te mniejsze to inna bajka !!!
I żeczywiscie zarobki te same i smigają od poniedziałku do piatku aha i co trzeci ma prawko C+E nawet z jednym gadałem co jezdził pare lat zestawem chłodnią europa zachodnia, jak teraz jezdziłem to obserwowałem i jest tego co raz to wiecej, praktycznie co drugie - trzecie auto to solówka,
Jeden koleś mi powiedział, a po co ja mam sie pierd... lić z tą naczepą, jak ja na tym mam takie same peniądze, a robota lżejsza wiem bo jezdziłem. .

Nie ma cie wrażenia że zaczyna być żeczywiscie bardziej opłacalna robota na solówie?? i nie macie wrażenia że już nie długo po Polsce bedą tylko solówki a auta ciągnik+naczepa to tylko na trasy zachodnie. .

Posty (3)

lolekx
2014-09-24 11:40:43
jak w temacie...
lolekx
2014-09-27 17:13:12
...
Koyotes
2016-01-18 14:38:25
zapytałem sie o to samo w moim wątku :)
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce