Josephs.Scot

REKLAMA

Będzie więcej dróg ekspresowych niż autostrad
ID: 146766

Ten rok przyniósł kierowcom 19 km autostrady A1 z Włocławka do Kowala i 7, 2 km wraz z mostem w Mszanie. W najbliższych miesiącach możemy liczyć na oddanie do użytku większej liczby kilometrów dróg ekspresowych niż autostrad – pisze „Rzeczpospolita”.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~johny
2014-06-01 22:18:17
Trzeba wyjść z Unii. Nie ma bata. Dobrze mówi Pan Korwin-Mikke że Chińczycy nie są w Unii a budują 11tys km autostrad rocznie.
lysy83
2014-06-02 06:17:55
Należy pamiętać, że te kilkanaście kilometrów to brakujące ogniwa ogromnie ważne : Łódź/Warszawa - Trójmiasto oraz GOP - granica z Czechami. A2-A6 dzięki S3. Poza tym zapomnieli napisać o otwarciu w tym roku (oby) brakującego odcinka S5 w obwodnicy Poznania. Ile "mało" tych otwarć nie było i z jakim poślizgiem to i tak skok cywilizacyjny dokonał się o lata świetlne i dokonuję się nadal

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.176.80

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels