Rosja 3, 5t pozwolenia? wizy?
ID: 144578

Witam, ostatnio zaczął mnie interesować temat wyjazdów poza EU i padło oczywiście na Rosję.. Pytanie do Was Drodzy Forumowicze, co potrzeba? jak starać się o wizę? Potrzebuję jakieś pozwolenia na przewóz na busa? Jakieś rady?

Posty (2)

norex13
2014-04-23 14:17:07
jak w temacie...
dimitr2193
2018-01-11 20:11:43
witam,

POJAZDAMI W relacji z następującymi krajami: ładowności do 3, 5 t i masie całkowitej do 6 t (łącznie z przyczepą lub naczepą) Białoruś, Kazachstan, Macedonia, Mołdawia, Rosja* - See more at: ://www. gitd. gov. pl/dla-przedsiebiorc ow/zezwolenia/przewo z-rzeczy/rodzaje-zez wolen#sthash. XHhpmZPB. dpuf

znajdzie tam Pan info odnośnie zezwolen na busy


://warsaw. kdmid. ru/pl. aspx
Rosyjskie urzędy konsularne w Polsce przyjmują wnioski wizowe wypełnione wyłącznie elektronicznie w języku rosyjskim bądź angielskim i wydrukowane za pomocą specjalnej strony internetowej Departamentu Konsularnego MSZ Rosji: ://visa. kdmid. ru.

tu jest info o wizach do Rosji
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.159.91.117

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce