Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

WYSOKIE SPALANIE VOLVO FH 480 EURO5 2008 ROK

ID: 136880


Witam. Mam problem ze spalanie w aucie, a dokładnie 3 pierwsze trasy auto ze średnią ładunków 20 ton spaliło w przedziale 29-31 litrów i to jest dla mnie ok, problem zaczął się na czwartej trasie przed którą były ściągane baki myte od środka do tego wymieniono filtry i sitka na smokach no i auto w trasie ze średnią max 15 ton spaliło 35 litrów co mnie zaszokowało nie wiem skąd wziął się ten wynik tym bardziej że komputer pokazywał normalnie 30-31 litrów. A najdziwniejsze jest to że na piątej trasie auto wróciło znowu do normalnego spalania szok ma ktoś jakiś pomysł co mogło się stać?

~Rafał
*.253.81.2

Posty (15)

~Rafał
jak w temacie...
~tom
Pytasz powaznie czy sobie jaja robisz?Zapytaj kiermana.
~cdn...
dużo też zależy od jakości paliwa, czym gorsze tym większe spalanie i mniejsza moc.
~spedi
Dlaczego baki byly myte od srodka? Jak udalo sie to zrobić? Palnikiem?
chohlik
a miske olejowa komore silnika takze myles... ?
~SZOFER
A MÓJ WARBURG PALI 10 :)
~sebo
ziomus nic prostszego... poprostu znikło ci z baku około 100l paliwa w zaleznosci od dystansu jaki przejechales od tankowania do tankowania, albo przy wymienie zbiorników (znikło) lub na trasie ktoś za****d*lił po zatankowaniu, komputer pokazał ci napewno zuzycie faktyczne opierając sie na ilosci litrów jakie przepłyneły przez silnik, wynik z komputera niestety sie nie pokrył dlatego że ze zbiornika znikł ON.
~bejbe
kolego te wieksze spalanie to: OSZCZEDNOSCI dla kierowcy ; )
~Brtk
Może autor posta jest kierowcą tego Volva? Geniusze. Każdy mierzy swoją miarą, dla złodzieja każdy inny też nim jest. Mimo wszystko wesołych świąt wam życzę. I więcej rozsądku.
~bankier
Nie dolany był. Źle obliczyłaś. Wszystko ci gra.
~sid
po 3 trasie kierowca się zorietowal ze u ciebie nie zarobi. a później się wystraszyl pewnie ktoś go nakryl jak spuszcza
~szoferak
Szansa, że dostaniesz jakąs mądrą odpowiedz na tym forum jest jak 1 do 50 czyli żadna. Każdy rzeczowy temat jest błyskawicznie sprowadzany do śmietnika.
~pawel
Po oproznieniu baku do czyszczenia nie zalales dobrze byc moze tej ilosci ktora spuszczales. Cos pomieszales Ty lub warsztat ktory demontowal zbiorniki skoro pozniej wrocilo do normy :)
chohlik
przy 20 tonach te modele podobno pala okolo 32/33 litry... moze nie dolewales co by norme utrzymac a teraz nie bylo za co dokupic... ?
~Rafał
Ja jestem kierowcą tego Volva i pytam z ciekawości bo myślałem że może ktoś miał podobną sytuacje, liczyłem na jakąś mądrą podpowiedź ale... Na pewno nikt mi tego nie ukradł nie ma takiej opcji, sam też nie ukradłem dlatego jestem tym zdziwiony i to dość mocno
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.145.158.23

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce