więcej:...12345678910
Kryptonim Bezpieczny weekend

Kryptonim "Bezpieczny weekend"

Od piątku od godz. 6 rozpoczęły się policyjne działania pod kryptonimem "Bezpieczny weekend". Akcja potrwa do poniedziałku 21 kwietnia do godz. 22. Patrole będą widoczne szczególnie na drogach wylotowych z miast oraz trasach szybkiego ruchu.

Nowa aplikacja IVECO na tablety i smartfony

Nowa aplikacja IVECO na tablety i smartfony

IVECO informuje o wprowadzeniu MY IVECO, nowej, bezpłatnej aplikacji na smartfony i tablety, stworzonej dla klientów i kierowców pojazdów użytkowych.

WITD: Przewóz kontenerów z naruszeniami

WITD: Przewóz kontenerów z naruszeniami

W dniach 10/11 kwietnia 2014 roku inspektorzy z WITD w Gdańsku przeprowadzili nocne działania ukierunkowane na ważenie pojazdów przewożących kontenery 20 stopowe.

Wkrótce DTŚ poprowadzi do Gliwic

Wkrótce DTŚ poprowadzi do Gliwic

Na początku wakacji powinien zostać otwarty wjazd na Drogową Trasę Średnicową na granicy Gliwic i Zabrza. Z kolei jesienią planowane jest oddanie do użytku pierwszego z dwóch odcinków trasy, jakie powstają w Gliwicach.

Testy Volvo FMX 10x4

Testy Volvo FMX 10x4

Ubiegłoroczne prezentacje ciężarówek budowlanych Volvo Trucks spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. W odpowiedzi na liczne zapytania Volvo Group Trucks Poland postanowiło umożliwić wybranym przewoźnikom przetestowanie wybranych modeli także w naszych warunkach.

Nielegalny towar w Mercedesie

Nielegalny towar w Mercedesie

Ponad 200 000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy, o szacunkowej wartości blisko 123 tysięcy złotych, zabezpieczyli 16 kwietnia br., funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas działań prowadzonych z II Urzędem Celnym w Łodzi.

Tragiczny wypadek pod Opolem

Tragiczny wypadek pod Opolem

Do wypadku doszło dziś rano w okolicach Dębskiej Kuźni. W zderzeniu samochodu dostawczego z osobowym zginęła kobieta.

Stop pijanym kierowcom

Stop pijanym kierowcom

W związku ze Świętami Wielkanocnymi policja apeluje o szczególną ostrożność i zapowiada wzmożone kontrole na drogach - donosi "Gazeta Polska Codziennie".

WITD: O jedno piwo za dużo

WITD: O jedno piwo za dużo

W dniu 18.04.2014r. na DK 3 na trasie Kołbaskowo – Goleniów, inspektorzy z WITD w Szczecinie zatrzymali do rutynowej kontroli pojazd członowy, którego kierowca wracał bez ładunku z zagranicy do Polski na święta.

Wiadomości ze Wschodu

Wiadomości ze Wschodu

Rosja. W centrum Moskwy powstaną parkingi dla ciężarówek.

Laweciarze ukradli auto

Laweciarze ukradli auto

Do zdarzenia doszło w Jaworze w powiecie świdnickim. Podejrzani ukradli Forda Mondeo po tym, jak podstępem dorobili sobie do niego klucz.

Preselekcyjny system ważenia pojazdów

Preselekcyjny system ważenia pojazdów

Często w mediach pojawia się informacja o wypadkach na drogach zniszczonych głównie przez przeciążone ponad dopuszczalne normy samochody.

Ogromne korki na autostradzie A4

Ogromne korki na autostradzie A4

Z powodu natężenia ruchu na autostradzie A4 z Wrocławia do Katowic tworzą się ogromne korki. Są one związane z wyjazdami na święta wielkanocne.

Przypominamy o wielkanocnych Zakazach Ruchu

Przypominamy o wielkanocnych Zakazach Ruchu

Świat transportu drogowego będzie musiał liczyć się z ograniczeniami dla pojazdów ciężarowych zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

Zmiana w zarządzie UTA

Zmiana w zarządzie UTA

Z dniem 01.04.2014 r. w UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nastąpiła zmiana w zarządzie firmy. Wieloletni rzecznik zarządu, Helmut Lanfermann (58), z dniem 31.03.2014 po 15 latach pracy rozstał się z zarządem UTA i przeszedł na emeryturę. Do lata będzie on jeszcze pełnił funkcję doradcy firmy.

Więcej patroli na drogach

Więcej patroli na drogach

Więcej niż zwykle policyjnych patroli pojawi się w święta na drogach. Funkcjonariusze będą sprawdzać prędkość, trzeźwość kierowców i sposób przewożenia dzieci.

Jeden pas zablokowany

Jeden pas zablokowany

Samochód ciężarowy wywrócił się na autostradzie A4.

Pożar po dachowaniu auta

Pożar po dachowaniu auta

Dziecko i dwie osoby dorosłe zostały ranne po dachowaniu i zapaleniu się samochodu na obwodnicy Pleszewa (woj. wielkopolskie). Na miejsce wezwano śmigłowiec.

Łapówki zamiast mandatu

Łapówki zamiast mandatu

Są zarzuty dla siedmiu osób zamieszanych w aferę łapówkarską w komendzie miejskiej policji w Bydgoszczy. Pięciu podejrzanych to policjanci z drogówki.

Apel Komisji Europejskiej

Apel Komisji Europejskiej

KE wzywa do ulepszenia przepisów w sektorze drogowego transportu towarów.


więcej:...12345678910
Zobacz artykuły naszych partnerów »

Partner etransport.pl - trafficban.pl - Zakazy ruchu w EuropiePartner etransport.pl - Miesięcznik CiężarówkiPartner etransport.pl - TRAILER MagazinePartner etransport.pl - Auto TransportPartner etransport.pl - Truck & Business PolskaPartner etransport.pl - EurologisticsPartner etransport.pl - FlotaAutoBiznesPartner etransport.pl - Polska Gazeta Transportowa
Partner etransport.pl - NA OSIPartner etransport.pl - FlotaPartner etransport.pl - Truck Auto.pl Partner etransport.pl - Samochody SpecjalnePartner etransport.pl - Transport PolskiPartner etransport.pl - Truck SerwisPartner etransport.pl - Auto Moto SerwisPartner etransport.pl - Autobusy
Partner etransport.pl - Kokszys Kancelaria Prawa GospodarczegoPartner etransport.pl - Nowoczesny WarsztatPartner etransport.pl - TRANSPORT-Technika MotoryzacyjnaPartner etransport.pl - VanekstraPartner etransport.pl - Namiary na Morze i HandelPartner etransport.pl - e-Route Pojazdy UżytkowePartner etransport.pl - Infrastruktura TransportuPartner etransport.pl - Auto Service Manager
Partner etransport.pl - Warsztat Blacharsko - LakierniczyPartner etransport.pl - Strefa JazdyPartner etransport.pl - TSL BiznesPartner etransport.pl - Truck & Van
© 2014 Novemedia Ltd, all rights reserved. etransport.pl logotype is registered trademark of Novemedia Ltd