REKLAMA

Aktualności etransport.pl

Portal etransport.pl dostawca najważniejszych informacji z branży TSL wzbogacił swoją ofertę o kolejny nowy dział Kierowca Do Zabrania .
etransport.pl uruchomił dział Dobrych Parkingów, który ma służyć kierowcom do wymiany informacji o możliwościach postoju we wszystkich krajach Europy
etransport.pl uruchomił na swoich stronach informacje o zakazach i ograniczeniach ruchu w niektórych państwach Europy
W końcu forum dyskusyjne będzie pogrupowane i uporządkowane.
Zmieniliśmy layout podstron etransport.pl - duża zmiana graficzna. Minimalizm i prostota formy nawiązują do szaty graficznej strony głównej.
Lista zajętych terminów jest teraz dostępna na stronie reklamy.
Od teraz, dla wszystkich tych, którzy nie czują się na siłach, by analizować słupki analiz statystycznych, mamy proste rozwiązanie: statystyki "w dwóch zdaniach".
Dokonaliśmy nieco zmian w newsletterze. Najważniejsza z nich, to informacja o działaniach etransport.pl
Utworzyliśmy specjalną przestrzeń dla tych, którzy czują w sobie potrzebę pisania. Blog dostępny jest ze strony głównej etransport.pl

Zaprosili nas...

WIELTON S. A.
etransport. pl został zaproszony na uroczystość otwarcia Biura Konstrukcyjnego Spółki Wielton.
Volvo Polska
Innowacje dla zrównoważonego transportu w miastach przyszłości- to tytuł konferencji organizowanej przez Volvo Polska i 3M, w której planujemy wziąc udział.
FM Logistic
Redakcja etransport. pl uczestniczyła w jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia FM Logistic w Polsce.
CHEP Polska
etransport. pl weźmie udziała w jubileuszowej gali 15-lecia firmy CHEP na polskim rynku.
Inter Cars SA
27 maja br. odbędzie się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego Europejskiego Centrum Logistycznego ILS Grupy Inter Cars SA.
Wielton S. A.
etransport. pl został zaproszony na konferencję prasową
dotyczącą perspektyw rozwoju grupy kapitałowej Wielton na rynku europejskim.
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o.
Wiosna w Sadach – impreza poświęcona nowym i używanym autobusom MAN i Neoplal.
PCC Kutno Terminal
Redakcja etransport. pl będzie uczestniczyła w konferencji z okazji zakończenia procesu inwestycyjnego na terminalu PCC w Kutnie.
ITS POLSKA
etransport. pl weżmie udział w VIII Polskim Kongresie ITS.
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Na zaproszenie Koła Naukowego LOGISTIQUA oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu etransport. pl weźmie udział w konferencji nt. Nowych Trendów w logistyce i transporcie - MODLOG.

Co nowego w koncie użytkownika etransport.pl

Znacie Dobre Parkingi? Czas na noclegi!
Zakaz noclegu w kabinie stał się nie lada problemem dla wielu kierowców. Trzeba podjąć decyzję, gdzie spędzić pauzę zgodnie z przepisami, gdzie jest czysto, tanio, gdzie mają dobrą restaurację.

Ruszamy dla Was z nową propozycją! Od teraz baza dobryparking. pl ma również opcję dodania oraz wyboru parkingu z bazą noclegową. Wystarczy zaznaczyć ikonę łóżka, a na mapie pokażą się wybrane lokalizacje.

Pamiętajcie, że nadal to Wy tworzycie mapę parkingów. My staramy się jedynie, aby była ona dla Was bardziej użyteczna.
Wspomnienia z A4 nowego blogera!
Czas na nowości! Tym razem zachęcamy Was do lektury, którą serwować nam będzie Vojtas. Bloger podzieli się wspomnieniami z czasów, gdy zawodowo zajmował się obsługą zdarzeń na autostradzie A4. Czasem będzie śmiesznie, czasem strasznie… Sami się przekonajcie!
FOTOsfera
Jeśli macie jakieś ciekawe fotki (np. z Waszych tras, z zał/rozł., zdjęcia fajnych zestawów, wydarzeń nie zawsze wesołych, coś co Was zaciekawiło/zachwyciło/zaskoczyło) i chcecie się podzielić tym co zobaczyliście to właśnie w tym celu stworzyliśmy nowy dział FOTOsfera.
Nowa odsłona etransport.pl
Jak już zauważyliście, portal lekko się zmienił. Niektóre ze zmian są widoczne gołym okiem, inne ukazują się w trakcie użytkowania. Na Forum stworzyliśmy wątek poświęcony zmianom. Jeśli zauważycie, że coś jeszcze nie funkcjonuje poprawnie, jeśli macie jakieś swoje uwagi to dajcie, proszę, znać. To co będzie możliwe postaramy się poprawić.
Moim okiem rzut na świat
Czyli okiem naszego nowego blogera spedii.
I przyznać trzeba, że jest to ciekawe spojrzenie, może dla niektórych zbyt wnikliwe, może nie każdy zrozumie ale na pewno nie jest sam w tym w jaki sposób widzi to co nas otacza.
Babskie spojrzenie na drogę
"Baba za kółkiem"? A właśnie, że tak! :) Miło nam przedstawić Wam Romę i jej czarnego Manka. Od kilku lat razem, związek doskonały. Łączy ich wiele przygód, chwil lepszych i gorszych. Jak to jest być kierowniczką zestawu? Sielanka na pewno to nie jest...
10 kół i w drogę
Kamil - dowcipny, wesoły, pełen energii i zapału kierowca autobusu. Już pierwszy tekst i te kilka słów o sobie, które zawarł w części "O mnie" świadczy o tym, że humoru na jego blogu nie zabraknie
CONTINENTALna jazda Justyny
Justyna jest Kierowcą... a właściwie Kierowniczką autobusu, wyróżnioną w konkursie współorganizowanym przez etransport. pl i Continental. Codzienność za kółkiem okiem kobiety... właśnie o tym będzie na blogu Jusi.
Poznaj nas - drużyna etransport.pl

Pracujemy w:

Novemedia Ltd

Novemedia Ltd
also trading as etransport.pl

UK Company: SC 393540
EU VAT: GB 933184524
office@novemedia.co.uk

Więcej o nas i naszych projektach:


http://novemedia.co.uk

Redakcja portalu:

redakcja@etransport.pl

Pomoc dla użytkowników:

help@etransport.pl

Sprawy forum:

forum@etransport.pl

Wspólpraca, Partnerstwo, Patronat medialny:

wspolpraca@etransport.pl

Reklama:

reklama@etransport.pl

etransport.pl korzysta z:

  • Serwerów dedykowanych
    domeny
  • Systemow statystycznych
    Darmowe statystyki