REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
2017-01-18
Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na terenie Autodromu DELTA oraz Lotnisku w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.
czytana
176 razy
Dwa koła Na Osi
Dwa koła "Na Osi"
2017-01-12
Przyszedł czas, byśmy dali nacisk na dwa koła "Na Osi"! 7OO. odcinek wjedzie na wizję już w ten weekend, a razem z nim pomoc drogowa. Zobaczycie jak wygląda praca kierowcy, jeżdżącego dobrze wyposażonym pojazdem ratownictwa drogowego
czytana
263 razy
MAN podbija Europę Na osi
MAN podbija Europę "Na osi"
2017-01-05
Lwy przemierzyły całą Europę podbijając nie tylko nasz kontynent, ale i niejedno serce! Takie emocje trzeba dawkować! W trosce o Was już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie pierwszą część przejazdu MANa po Europie, a dokładniej pokaz we Wrocławiu
czytana
399 razy
Nocne kontrole ITD Na Osi
Nocne kontrole ITD "Na Osi"
2016-12-29
Jak sprawić by w starciu z krokodylem opadła mu szczęka? Pewnej nocy kierowcy ciężarówek udowodnili, że jest na to kilka sposobów! Już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie jak przebiegła łapanka ITD na autostradzie A4
czytana
2001 razy
Ładunek najszerszy w historii Na Osi
Ładunek najszerszy w historii "Na Osi"
2016-12-22
Latający talerz to zdecydowanie zbyt skromne określenie ładunku, z jakim zmagał się doświadczony przewoźnik. Najszerszy ponadgabaryt przewożony w Polsce, mierzący ponad 9 metrów szerokości już w najbliższym odcinku "Na Osi"
czytana
5461 razy
Kamil - Opolski Traker Na osi
Kamil - Opolski Traker "Na osi"
2016-12-15
Kamil Opler i 460 koni już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Kierowca opowie jak je opanować w terenie górzystym, a mowa oczywiście o Volvo FH ostatniej generacji, które Kamil testował.
czytana
717 razy
Ładunki niebezpieczne na cenzurowanym Na osi
Ładunki niebezpieczne na cenzurowanym "Na osi"
2016-12-08
Dryfujące pojazdy przewożące ładunki niebezpieczne, czyli o tym jak kierowcy radzą sobie w sytuacjach podbramkowych. Niezwykła konferencja poświęcona przepisom ADR - jak teoria łączy się z praktyką? O tym już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
467 razy
Drifter za kołem Na osi
Drifter za kołem "Na osi"
2016-12-01
Dym z palonych gum ślizgających się po asfalcie... Nie może być inaczej! Oczywiście mowa tu o driftingu, a dokładniej o napędzaniu pasji dzięki Qualitium Drift Masters. Poznacie też przyjaciółkę Svena Kunerta, która mimo swojego wieku wciąż zachwyca - już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
329 razy
Włoski przepych Na osi
Włoski przepych "Na osi"
2016-11-24
Zlot w lunaparku, czyli kręcenie kołem w Rimini- już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Przekonacie się czym jest tuningowane Piaggio i jak prezentowało się w towarzystwie trucków.
czytana
552 razy
Lotnisko pełne ciężarówek Na Osi
Lotnisko pełne ciężarówek "Na Osi"
2016-11-17
Kiedy trakerom wydawało się, że sezon zlotów przeminął razem z latem, z błędu wyprowadzili ich organizatorzy z podkarpacia. I zlot samochodów ciężarowych w Stalowej Woli już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
568 razy
Autonomiczny Z-Truck Na Osi
Autonomiczny Z-Truck "Na Osi"
2016-11-10
Co do Hanoweru przywiozło Iveco? Całkiem sporo. Od Stralisa XP dedykowanego Ferrari, po samojeżdżącą ciężarówkę zasilaną gazem ziemnym. Zobacz przyszłość transportu według Iveco - już w najbliższym odcinku "Na Osi". Będą też trucki potrzebujące nie tylko kierowców, ale i artystów, czyli włoski zlot w centrum miasta.
czytana
713 razy
Jak uwiecznić historię Na Osi?
Jak uwiecznić historię "Na Osi"?
2016-11-03
Pojazd, który zostanie przedstawiony wam w najbliższym odcinku "Na Osi" oprócz wrażeń estetycznych, dostarcza też małej lekcji historii. Poznajcie piękną Scanię "Nostalgię", która mimo swoich lat wciąż zachwyca, a o tym, że polskie firmy i marki coraz częściej doceniane są za granicą przekonuje obecność naszych-rodowitych producentów na IAA w Hanowerze.
czytana
640 razy
IAA Hannover Na Osi
IAA Hannover "Na Osi"
2016-10-27
Wystawa gigant, gdzie świat ujrzał premiery, których się nie spodziewał oraz nowości, które zrewolucjonizują całą branżę transportową. Samokierujące się pojazdy koncepcyjne, to tylko część tego co pokazano na tegorocznych targach IAA Hannover. Wszystko to zobaczycie już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
378 razy
Złota ciężarówka Na Osi
Złota ciężarówka "Na Osi"
2016-10-20
Przedpremierowy galop, czyli czarne konie Iveco w podróży po Europie. Jak sprawdzają się najnowsze Stralisy? Przekonasz się oglądając kolejny odcinek "Na Osi".
czytana
708 razy
Gwiazda Północy Na Osi
Gwiazda Północy "Na Osi"
2016-10-13
Severni Hvezda, to ślicznotka, która udowadnia, że sąsiedzi z południa znają się na rzeczy. Tuning XXL na płótnie Scanii R620 do zobaczenia już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
614 razy