REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Master Truck będzie już 21. lipca!
Master Truck będzie już 21. lipca!
2017-04-27
Najbardziej wyczekiwane wydarzenie to oczywiście zlot Master Truck! To on co roku gromadzi tysiące fanów motoryzacji w jednym miejscu. Ale czym byłby zlot bez tuningowanych trucków? Tam nie brakuje ślicznotek takich jak Scania „Madonna”, a bajkowi bohaterzy chwytają za serce nie tylko najmniejszych.
czytana
368 razy
Tiger Energy Team 2
Tiger Energy Team 2
2017-04-22
Nie bez przyczyny jednym z przyznawanych wyróżnień podczas Mater Trucka jest to w kategorii „największa flota”. W końcu w licznym gronie dobrych kumpli zawsze raźniej. Jeśli przy okazji flota składa się z tak fajnych pojazdów.
czytana
838 razy
Jak wygląda Scania T nowej generacji
Jak wygląda Scania T nowej generacji
2017-04-20
"Tetkę" zapewne każdy z Was pamięta. Wyciągnięty “nosek” kabiny niczym z amerykańskich dróg - jego nie da się zapomnieć. Seria T od samego początku była bardzo unikatowa, zastanawiacie się co może być bardziej wyjątkowe? Scania T nowej generacji już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
1414 razy
Przebudzenie mocy
Przebudzenie mocy
2017-04-15
Tom-Tech i zwycięski DAF „Vader” przybywają na Master Truck Show i w tym roku z jeszcze większą obstawą. Gdańscy transportowcy nie osiedli na laurach i szykują kolejną niespodziankę.
czytana
709 razy
Niepodważalna innowacyjność w wersji XP
Niepodważalna innowacyjność w wersji XP
2017-04-13
Wygodny i niezawodny długodystansowiec, o niskim zużyciu paliwa i innowacyjnych rozwiązaniach. Czy takie cudo w ogóle istnieje? Owszem! Zapewne każdy z Was chciałby chociażby przetestować ten ciągnik IVECO i osobiście poddać go ocenie. Tak też zrobiła firma Transkap. Zobaczycie to już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
357 razy
Problemy rozmiarów ponadgabarytowych na osi
Problemy rozmiarów ponadgabarytowych na osi
2017-04-06
Brak zrozumienia w polskich urzędach, brak odpowiedzialności innych, drogi nawet te nowo powstałe stanowią dodatkowy tor przeszkód, ale to nie wszystko. Ponadgabaryt to wielki kaliber i tego rozmiaru są również problemy zmagającego się z nim przewoźnika. O tym już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
427 razy
Amerykański trik na regulację nacisku osi
Amerykański trik na regulację nacisku osi
2017-03-30
Kierowcy w USA znają sposób na regulację nacisku osi, bez konieczności przemieszczenia ładunku. Mają również banalny patent na ustalenie na właściwym poziomie nacisku osi prowadzącej ciągnika. Jak to wszystko wygląda w praktyce, pokażemy już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
1025 razy
Tuning bez hamulców
Tuning bez hamulców
2017-03-23
Właściwie każda, swoją olśniewającą sylwetką budzi wielkie zainteresowanie i bardzo mocno przyciąga wzrok Europejczyków. Monstrualne wręcz zderzaki i bijący od nich blask, czasami nawet oślepia, ale czym byłyby amerykańskie trucki bez masywnych, chromowanych elementów i tysiąca diod! Tuning wprost z USA już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
403 razy
Mr. Kaczor rządzi na osi
Mr. Kaczor rządzi na osi
2017-03-16
Na zewnątrz płomienie rozprzestrzeniają się na wschodnią i zachodnią stronę, w środku zaś kaczor umieszczony na fotelu. Wokół niego szachownica, na której mogą rozgrywać się walki, doprowadzające do zwycięstwa lub klęski partie. To wszystko już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
729 razy
Opoltrans kosi rynek opon
Opoltrans kosi rynek opon
2017-03-10
Za oknami wiosna, a więc czas pomyśleć o wymianie opon. Sieć hurtowni Opoltrans posiada całą gamę ogumienia, poczynając od różnorodności producentów, na rozmiarach kończąc. Hurtownia swoją ofertą i cenami wręcz kosi rynek opon, jeśli więc tylko posiadacie pojazd, który porusza się na ogumieniu, z pewnością wrócicie z oddziału zadowoleni. Szczegóły omówimy już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
450 razy
Koncern/t MANa i Golec uOrkiestry
Koncern/t MANa i Golec uOrkiestry
2017-03-02
Pojazdy ciężarowe grają ważną rolę w różnych wydarzeniach artystycznych. Tak też było podczas trasy koncertowej Golec uOrkiestry pt. “Świąteczna atmosfera”. Trasa liczyła ponad 2 tys. km, a pierwsze skrzypce grał na niej… ciągnik MANa. Przekonacie się oglądając najbliższy odcinek “Na Osi”.
czytana
558 razy
Trzecia twarz MANa EfficientLine
Trzecia twarz MANa EfficientLine
2017-02-23
Nowiutki MAN EfficientLine w trzecim wcieleniu wywołuje ożywione bicie serca wśród księgowych. Działa również na kierowców, a dokładniej na odczucia jakie doznaje ich kieszeń. No, a jeśli już mowa o oszczędzaniu - Prawo i Transport podpowie Wam o dodatkowym sposobie! To wszystko już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
1064 razy
Nowa eRka 500 Na Osi
Nowa eRka 500 "Na Osi"
2017-02-16
Blisko 10 lat pracy, włożone miliardy euro i przejechane miliony kilometrów dają pewność, że jej konstrukcje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Scania R 500 z kabiną Highline w wersji dla dwuosobowej załogi, spełnia najwyższe oczekiwania narzucone przez XXI wiek. Nowa generacja już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
995 razy
DAF spod piramid
DAF spod piramid
2017-02-09
Praca zawodowa i wojaże to pasje "Wolfa". Wcale się nie dziwimy, bo kto nie chciałby pracować i jednocześnie podróżować w Egipcie! Już w najbliższym odcinku i my zakręcimy się między piramidami, przy blasku ... reflektorów DAFa
czytana
815 razy
Amerykany Na Osi
Amerykany "Na Osi"
2017-02-02
Amerykańskie czołgi pojawiły się na naszej ziemi na początku roku, jednak znacznie dłużej możemy podziwiać w Polsce inne zaoceaniczne wozy. Czy ich funkcja również ogranicza się do reprezentacyjności? Już w najbliższym odcinku “Na Osi” dowiecie się co robią u nas jankesie pojazdy.
czytana
699 razy