REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Tuning bez hamulców
Tuning bez hamulców
2017-03-23
Właściwie każda, swoją olśniewającą sylwetką budzi wielkie zainteresowanie i bardzo mocno przyciąga wzrok Europejczyków. Monstrualne wręcz zderzaki i bijący od nich blask, czasami nawet oślepia, ale czym byłyby amerykańskie trucki bez masywnych, chromowanych elementów i tysiąca diod! Tuning wprost z USA już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
285 razy
Mr. Kaczor rządzi na osi
Mr. Kaczor rządzi na osi
2017-03-16
Na zewnątrz płomienie rozprzestrzeniają się na wschodnią i zachodnią stronę, w środku zaś kaczor umieszczony na fotelu. Wokół niego szachownica, na której mogą rozgrywać się walki, doprowadzające do zwycięstwa lub klęski partie. To wszystko już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
619 razy
Opoltrans kosi rynek opon
Opoltrans kosi rynek opon
2017-03-10
Za oknami wiosna, a więc czas pomyśleć o wymianie opon. Sieć hurtowni Opoltrans posiada całą gamę ogumienia, poczynając od różnorodności producentów, na rozmiarach kończąc. Hurtownia swoją ofertą i cenami wręcz kosi rynek opon, jeśli więc tylko posiadacie pojazd, który porusza się na ogumieniu, z pewnością wrócicie z oddziału zadowoleni. Szczegóły omówimy już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
338 razy
Koncern/t MANa i Golec uOrkiestry
Koncern/t MANa i Golec uOrkiestry
2017-03-02
Pojazdy ciężarowe grają ważną rolę w różnych wydarzeniach artystycznych. Tak też było podczas trasy koncertowej Golec uOrkiestry pt. “Świąteczna atmosfera”. Trasa liczyła ponad 2 tys. km, a pierwsze skrzypce grał na niej… ciągnik MANa. Przekonacie się oglądając najbliższy odcinek “Na Osi”.
czytana
472 razy
Trzecia twarz MANa EfficientLine
Trzecia twarz MANa EfficientLine
2017-02-23
Nowiutki MAN EfficientLine w trzecim wcieleniu wywołuje ożywione bicie serca wśród księgowych. Działa również na kierowców, a dokładniej na odczucia jakie doznaje ich kieszeń. No, a jeśli już mowa o oszczędzaniu - Prawo i Transport podpowie Wam o dodatkowym sposobie! To wszystko już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
990 razy
Nowa eRka 500 Na Osi
Nowa eRka 500 "Na Osi"
2017-02-16
Blisko 10 lat pracy, włożone miliardy euro i przejechane miliony kilometrów dają pewność, że jej konstrukcje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Scania R 500 z kabiną Highline w wersji dla dwuosobowej załogi, spełnia najwyższe oczekiwania narzucone przez XXI wiek. Nowa generacja już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
877 razy
DAF spod piramid
DAF spod piramid
2017-02-09
Praca zawodowa i wojaże to pasje "Wolfa". Wcale się nie dziwimy, bo kto nie chciałby pracować i jednocześnie podróżować w Egipcie! Już w najbliższym odcinku i my zakręcimy się między piramidami, przy blasku ... reflektorów DAFa
czytana
726 razy
Amerykany Na Osi
Amerykany "Na Osi"
2017-02-02
Amerykańskie czołgi pojawiły się na naszej ziemi na początku roku, jednak znacznie dłużej możemy podziwiać w Polsce inne zaoceaniczne wozy. Czy ich funkcja również ogranicza się do reprezentacyjności? Już w najbliższym odcinku “Na Osi” dowiecie się co robią u nas jankesie pojazdy.
czytana
567 razy
Performance Line Na Osi
Performance Line "Na Osi"
2017-01-26
Jest tylko 100 egzemplarzy tego niebieskiego cuda! Szoferka w rozmiarze XXL okraszona orurowaniem, dodatkowymi lampami na dachu czy fanfarami jest po prostu piękna, a pod nią jeden z najmocniejszych silników MANa. Takie auto chce się mieć! MAN TGX PerformanceLine już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
645 razy
Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
2017-01-18
Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na terenie Autodromu DELTA oraz Lotnisku w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.
czytana
281 razy
Dwa koła Na Osi
Dwa koła "Na Osi"
2017-01-12
Przyszedł czas, byśmy dali nacisk na dwa koła "Na Osi"! 7OO. odcinek wjedzie na wizję już w ten weekend, a razem z nim pomoc drogowa. Zobaczycie jak wygląda praca kierowcy, jeżdżącego dobrze wyposażonym pojazdem ratownictwa drogowego.
czytana
437 razy
MAN podbija Europę Na osi
MAN podbija Europę "Na osi"
2017-01-05
Lwy przemierzyły całą Europę podbijając nie tylko nasz kontynent, ale i niejedno serce! Takie emocje trzeba dawkować! W trosce o Was już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie pierwszą część przejazdu MANa po Europie, a dokładniej pokaz we Wrocławiu
czytana
581 razy
Nocne kontrole ITD Na Osi
Nocne kontrole ITD "Na Osi"
2016-12-29
Jak sprawić by w starciu z krokodylem opadła mu szczęka? Pewnej nocy kierowcy ciężarówek udowodnili, że jest na to kilka sposobów! Już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie jak przebiegła łapanka ITD na autostradzie A4
czytana
2206 razy
Ładunek najszerszy w historii Na Osi
Ładunek najszerszy w historii "Na Osi"
2016-12-22
Latający talerz to zdecydowanie zbyt skromne określenie ładunku, z jakim zmagał się doświadczony przewoźnik. Najszerszy ponadgabaryt przewożony w Polsce, mierzący ponad 9 metrów szerokości już w najbliższym odcinku "Na Osi"
czytana
5659 razy
Kamil - Opolski Traker Na osi
Kamil - Opolski Traker "Na osi"
2016-12-15
Kamil Opler i 460 koni już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Kierowca opowie jak je opanować w terenie górzystym, a mowa oczywiście o Volvo FH ostatniej generacji, które Kamil testował.
czytana
866 razy