NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Młody Mechanik i Lakiernik w Programie Na Osi
Młody Mechanik i Lakiernik w Programie "Na Osi"
2016-04-28
W kolejnym odcinku najmłodsi specjaliści motoryzacyjni pokażą na co ich stać podczas Targów Motor Show Poznań.
czytana
231 razy
Pędzący Road Runner w Programie Na Osi
Pędzący Road Runner w Programie "Na Osi"
2016-04-21
Motywem przewodnim najbliższego odcinka będzie prędkość. “Road Runner” znany jako Struś Pędziwiatr, czyli kolejny ciekawy motyw na ciężarówce w „Na Osi”.
czytana
444 razy
DAF „Hellboy” w Programie Na Osi
DAF „Hellboy” w Programie "Na Osi"
2016-04-14
DAF “Big Baby”, choć wszyscy zwą go “Hellboyem”, czyli kolejne, fantazyjne dzieło w cyklu „Tuning XXL” na osi.
czytana
657 razy
Piraci z Karaibów w Programie Na Osi
Piraci z Karaibów w Programie "Na Osi"
2016-04-07
Sławna "Czarna Perła", czyli piracki Volvo FH gwiazdą najnowszego odcinka "Na Osi".
czytana
551 razy
DAF XF Euro 6 z firmy Jelle Schouwstra gościem Master Truck 2016
DAF XF Euro 6 z firmy Jelle Schouwstra gościem Master Truck 2016
2016-04-05
Swój udział w zlocie potwierdziła firma Schouwstra Scandinavian Transport B.V. z Holandii.
czytana
707 razy
Scania Red Rose ponownie zagości na zlocie Master Truck
Scania Red Rose ponownie zagości na zlocie Master Truck
2016-04-10
Chyba nie ma takiej osoby w branży transportowej, która nie znałaby kultowej i przepięknej Scanii Red Rose z chorwackiej firmy Klanatrans. I to właśnie ona zawita na tegorocznym zlocie Master Truck!
czytana
1149 razy
Tuning w stylu Guns N Roses
Tuning w stylu Guns N' Roses
2016-03-31
Rockowa Scania z tytułowymi spluwami oplecionymi kolczastymi łodygami i czerwonymi kwiatami już w kolejnym odcinku programu "Na Osi".
czytana
643 razy
Święta Wielkanocne w Programie Na Osi
Święta Wielkanocne w Programie "Na Osi"
2016-03-24
Baśniowy tuning kinowego hitu, czyli Avatar zdobiący dostawcę. Zabierz ze sobą rodzinę i przekonajcie się czym jeszcze zaskakuje Crafter w Tuningu XXL.
czytana
397 razy
Pingwiny z Madagaskaru w Programie Na Osi
Pingwiny z Madagaskaru w Programie "Na Osi"
2016-03-17
Podczas najbliższego spotkania "Na Osi" - Kierowca i jego Pingwiny z Madagaskaru, czyli wesołe stadko na pięknie wymalowanym MAN-ie.
czytana
795 razy
Volvo Prince of Percia w Programie Na Osi
Volvo "Prince of Percia" w Programie "Na Osi"
2016-03-10
W premierowym odcinku Programu „Na Osi” poznacie prawdziwego arystokratę, czyli Volvo w książęcym wydaniu z bajeczną alkową.
czytana
447 razy
DAF lawendowe pole w Programie Na Osi
DAF "lawendowe pole" w Programie "Na Osi"
2016-03-03
Czym jeszcze zaskoczą prezentowane na osi pojazdy? Tym razem motywy nietypowe dla ciężkiej motoryzacji. W cyklu "Tuning XXL" - pachnący lawendą DAF z samodzielnie wykreowanym i wykonanym wnętrzem kabiny.
czytana
821 razy
Znamy datę kolejnego, 12 już Master Truck Show
Znamy datę kolejnego, 12 już Master Truck Show
2016-03-02
Miłośnicy ciężarówek będą mogli spotkać się 22-24 lipca 2016 r. na terenie Autodromu DELTA oraz Lotniska w POLSKIEJ NOWEJ WSI k/Opola.
czytana
438 razy
MAN Gniew Tytanów w Programie Na Osi
MAN "Gniew Tytanów" w Programie "Na Osi"
2016-02-25
Gniew Tytanów na osi, czyli wizja fantasy, przelana na blachy ratującego z opresji MANa.
czytana
754 razy
Na Osi w MOTOWIZJI, TELE 5 i NTL - 20 i 23 lutego
"Na Osi" w MOTOWIZJI, TELE 5 i NTL - 20 i 23 lutego
2016-02-19
Polski Szogun, czyli realizacja wizji właścicieli o ciężarówce, dla ciekawskich - niestandardowe orurowanie wykonane zostało własnoręcznie, a wnętrze kabiny bez wątpienia zaliczyć można do najbardziej intrygujących. Hit czy kit? Oceńcie sami.
czytana
569 razy
Na Osi w MOTOWIZJI, TELE 5 i NTL - 13 i 16 lutego
"Na Osi" w MOTOWIZJI, TELE 5 i NTL - 13 i 16 lutego
2016-02-11
Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® - programu zajmującego się sprawami szeroko pojętej motoryzacji. Program emitowany jest w trzech stacjach telewizyjnych: Motowizji, Tele 5 i NTL.
czytana
490 razy