NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Drifter za kołem Na osi
Drifter za kołem "Na osi"
2016-12-01
Dym z palonych gum ślizgających się po asfalcie... Nie może być inaczej! Oczywiście mowa tu o driftingu, a dokładniej o napędzaniu pasji dzięki Qualitium Drift Masters. Poznacie też przyjaciółkę Svena Kunerta, która mimo swojego wieku wciąż zachwyca - już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
175 razy
Włoski przepych Na osi
Włoski przepych "Na osi"
2016-11-24
Zlot w lunaparku, czyli kręcenie kołem w Rimini- już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Przekonacie się czym jest tuningowane Piaggio i jak prezentowało się w towarzystwie trucków.
czytana
422 razy
Lotnisko pełne ciężarówek Na Osi
Lotnisko pełne ciężarówek "Na Osi"
2016-11-17
Kiedy trakerom wydawało się, że sezon zlotów przeminął razem z latem, z błędu wyprowadzili ich organizatorzy z podkarpacia. I zlot samochodów ciężarowych w Stalowej Woli już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
456 razy
Autonomiczny Z-Truck Na Osi
Autonomiczny Z-Truck "Na Osi"
2016-11-10
Co do Hanoweru przywiozło Iveco? Całkiem sporo. Od Stralisa XP dedykowanego Ferrari, po samojeżdżącą ciężarówkę zasilaną gazem ziemnym. Zobacz przyszłość transportu według Iveco - już w najbliższym odcinku "Na Osi". Będą też trucki potrzebujące nie tylko kierowców, ale i artystów, czyli włoski zlot w centrum miasta.
czytana
592 razy
Jak uwiecznić historię Na Osi?
Jak uwiecznić historię "Na Osi"?
2016-11-03
Pojazd, który zostanie przedstawiony wam w najbliższym odcinku "Na Osi" oprócz wrażeń estetycznych, dostarcza też małej lekcji historii. Poznajcie piękną Scanię "Nostalgię", która mimo swoich lat wciąż zachwyca, a o tym, że polskie firmy i marki coraz częściej doceniane są za granicą przekonuje obecność naszych-rodowitych producentów na IAA w Hanowerze.
czytana
531 razy
IAA Hannover Na Osi
IAA Hannover "Na Osi"
2016-10-27
Wystawa gigant, gdzie świat ujrzał premiery, których się nie spodziewał oraz nowości, które zrewolucjonizują całą branżę transportową. Samokierujące się pojazdy koncepcyjne, to tylko część tego co pokazano na tegorocznych targach IAA Hannover. Wszystko to zobaczycie już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
278 razy
Złota ciężarówka Na Osi
Złota ciężarówka "Na Osi"
2016-10-20
Przedpremierowy galop, czyli czarne konie Iveco w podróży po Europie. Jak sprawdzają się najnowsze Stralisy? Przekonasz się oglądając kolejny odcinek "Na Osi".
czytana
581 razy
Gwiazda Północy Na Osi
Gwiazda Północy "Na Osi"
2016-10-13
Severni Hvezda, to ślicznotka, która udowadnia, że sąsiedzi z południa znają się na rzeczy. Tuning XXL na płótnie Scanii R620 do zobaczenia już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
517 razy
Królewskie kabiny Na Osi
Królewskie kabiny "Na Osi"
2016-10-06
Tuning od wewnątrz, czyli najpiękniejsze kabiny Europy na 12. Qualitium Master Truck już w najbliższym odcinku "Na Osi", ale to oczywiście nie wszystko.
czytana
816 razy
Mobilna dyskoteka na osi
Mobilna dyskoteka na osi
2016-09-29
Paździerz za pasem, ale mamy dla was 18 metrów długości o miejskiej przeszłości, czyli niskopodłogowy autobus przegubowy MAN przerobiony na partybusa - do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
477 razy
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
2016-09-22
Od małego warsztatu, aż po wielkie stacje obsługi czyli podnośniki, dzięki którym praca w każdym serwisie staje się łatwiejsza - do zobaczenia w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
338 razy
Ciężarówka nowej generacji na osi
Ciężarówka nowej generacji na osi
2016-09-15
10 lat prac, 20 mld koron szwedzkich, 10 mln km jazd testowych i nowy poziom marki premium. Scania nowej generacji do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
1433 razy
Pojazdy specjalne i nie tylko Na Osi
Pojazdy specjalne i nie tylko "Na Osi"
2016-09-08
Pojazdy, które zaprzeczając powszechnemu wizerunkowi pomocników drogowych nie tylko służą, ale i wyglądają oraz wozy, które nie epatując malunkami są równie wyjątkowe - zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
277 razy
Amerykańskie i oldtimery na osi
Amerykańskie i oldtimery na osi
2016-09-01
Wyjątkowy styl rodem z USA oraz perełki Starego Kontynentu w towarzystwie setek tuningowanych ciężarówek, czyli 3. relacja z 12. zlotu Qualitium Master Truck do zobaczenia w "Na Osi".
czytana
494 razy
Scania nowej generacji w programie Na Osi
Scania nowej generacji w programie "Na Osi"
2016-08-25
Wśród ciężarowych perełek, które zapełniły tereny 12. Qualitium Master Truck nie zabrakło również pięknych Scanii. O tych z najnowszej generacji dowiecie się z "Na Osi".
czytana
754 razy