NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Złota ciężarówka Na Osi
Złota ciężarówka "Na Osi"
2016-10-20
Przedpremierowy galop, czyli czarne konie Iveco w podróży po Europie. Jak sprawdzają się najnowsze Stralisy? Przekonasz się oglądając kolejny odcinek "Na Osi".
czytana
409 razy
Gwiazda Północy Na Osi
Gwiazda Północy "Na Osi"
2016-10-13
Severni Hvezda, to ślicznotka, która udowadnia, że sąsiedzi z południa znają się na rzeczy. Tuning XXL na płótnie Scanii R620 do zobaczenia już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
399 razy
Królewskie kabiny Na Osi
Królewskie kabiny "Na Osi"
2016-10-06
Tuning od wewnątrz, czyli najpiękniejsze kabiny Europy na 12. Qualitium Master Truck już w najbliższym odcinku "Na Osi", ale to oczywiście nie wszystko.
czytana
671 razy
Mobilna dyskoteka na osi
Mobilna dyskoteka na osi
2016-09-29
Paździerz za pasem, ale mamy dla was 18 metrów długości o miejskiej przeszłości, czyli niskopodłogowy autobus przegubowy MAN przerobiony na partybusa - do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
395 razy
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
2016-09-22
Od małego warsztatu, aż po wielkie stacje obsługi czyli podnośniki, dzięki którym praca w każdym serwisie staje się łatwiejsza - do zobaczenia w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
238 razy
Ciężarówka nowej generacji na osi
Ciężarówka nowej generacji na osi
2016-09-15
10 lat prac, 20 mld koron szwedzkich, 10 mln km jazd testowych i nowy poziom marki premium. Scania nowej generacji do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
1313 razy
Pojazdy specjalne i nie tylko Na Osi
Pojazdy specjalne i nie tylko "Na Osi"
2016-09-08
Pojazdy, które zaprzeczając powszechnemu wizerunkowi pomocników drogowych nie tylko służą, ale i wyglądają oraz wozy, które nie epatując malunkami są równie wyjątkowe - zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
210 razy
Amerykańskie i oldtimery na osi
Amerykańskie i oldtimery na osi
2016-09-01
Wyjątkowy styl rodem z USA oraz perełki Starego Kontynentu w towarzystwie setek tuningowanych ciężarówek, czyli 3. relacja z 12. zlotu Qualitium Master Truck do zobaczenia w "Na Osi".
czytana
385 razy
Scania nowej generacji w programie Na Osi
Scania nowej generacji w programie "Na Osi"
2016-08-25
Wśród ciężarowych perełek, które zapełniły tereny 12. Qualitium Master Truck nie zabrakło również pięknych Scanii. O tych z najnowszej generacji dowiecie się z "Na Osi".
czytana
676 razy
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie Na Osi
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie "Na Osi"
2016-08-18
O tym, jak organizatorzy poruszają niebo i ziemię aby zlot się odbył, czyli niemałe dzieło logistyczno - organizacyjne od kuchni. Kulisy powstania 12. Qualitium Master Truck do zobaczenia tylko w "Na Osi".
czytana
271 razy
Fire Truck Show w programie Na Osi
Fire Truck Show w programie "Na Osi"
2016-08-11
Miejsce, w którym woda leje się strumieniami, czyli VIII edycja Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych będzie można zobaczyć w programie "Na Osi".
czytana
263 razy
Bartek i jego Freightliner w programie Na Osi
Bartek i jego Freightliner w programie "Na Osi"
2016-08-04
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" właściciel mniej typowej, ale zdecydowanie amerykańskiej ciężarówki będzie opowiadał o swoim Freightlinerze.
czytana
712 razy
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
2016-08-06
Setki ciężarówek, tysiące publiczności, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, to kwintesencja tego, czym obfitują tereny każdego zlotu Qualitium Master Truck.
czytana
688 razy
Luznice Truck Show w programie Na Osi
Luznice Truck Show w programie "Na Osi"
2016-07-28
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" czeski Truck Show, czyli jak polska ekipa bawiła się na wschodnich Morawach.
czytana
514 razy
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
2016-07-26
Zwycięzcy są podani w kolejności takiej, w jakiej są ogłaszani, czyli najlepsi na końcu listy.
czytana
1183 razy