NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Mobilna dyskoteka na osi
Mobilna dyskoteka na osi
2016-09-29
Paździerz za pasem, ale mamy dla was 18 metrów długości o miejskiej przeszłości, czyli niskopodłogowy autobus przegubowy MAN przerobiony na partybusa - do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
220 razy
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
Co ułatwia życie mechanikowi na osi
2016-09-22
Od małego warsztatu, aż po wielkie stacje obsługi czyli podnośniki, dzięki którym praca w każdym serwisie staje się łatwiejsza - do zobaczenia w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
169 razy
Ciężarówka nowej generacji na osi
Ciężarówka nowej generacji na osi
2016-09-15
10 lat prac, 20 mld koron szwedzkich, 10 mln km jazd testowych i nowy poziom marki premium. Scania nowej generacji do zobaczenia już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
1224 razy
Pojazdy specjalne i nie tylko Na Osi
Pojazdy specjalne i nie tylko "Na Osi"
2016-09-08
Pojazdy, które zaprzeczając powszechnemu wizerunkowi pomocników drogowych nie tylko służą, ale i wyglądają oraz wozy, które nie epatując malunkami są równie wyjątkowe - zobaczycie w najnowszym odcinku “Na Osi”.
czytana
171 razy
Amerykańskie i oldtimery na osi
Amerykańskie i oldtimery na osi
2016-09-01
Wyjątkowy styl rodem z USA oraz perełki Starego Kontynentu w towarzystwie setek tuningowanych ciężarówek, czyli 3. relacja z 12. zlotu Qualitium Master Truck do zobaczenia w "Na Osi".
czytana
313 razy
Scania nowej generacji w programie Na Osi
Scania nowej generacji w programie "Na Osi"
2016-08-25
Wśród ciężarowych perełek, które zapełniły tereny 12. Qualitium Master Truck nie zabrakło również pięknych Scanii. O tych z najnowszej generacji dowiecie się z "Na Osi".
czytana
613 razy
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie Na Osi
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie "Na Osi"
2016-08-18
O tym, jak organizatorzy poruszają niebo i ziemię aby zlot się odbył, czyli niemałe dzieło logistyczno - organizacyjne od kuchni. Kulisy powstania 12. Qualitium Master Truck do zobaczenia tylko w "Na Osi".
czytana
229 razy
Fire Truck Show w programie Na Osi
Fire Truck Show w programie "Na Osi"
2016-08-11
Miejsce, w którym woda leje się strumieniami, czyli VIII edycja Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych będzie można zobaczyć w programie "Na Osi".
czytana
231 razy
Bartek i jego Freightliner w programie Na Osi
Bartek i jego Freightliner w programie "Na Osi"
2016-08-04
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" właściciel mniej typowej, ale zdecydowanie amerykańskiej ciężarówki będzie opowiadał o swoim Freightlinerze.
czytana
678 razy
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
2016-08-06
Setki ciężarówek, tysiące publiczności, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, to kwintesencja tego, czym obfitują tereny każdego zlotu Qualitium Master Truck.
czytana
652 razy
Luznice Truck Show w programie Na Osi
Luznice Truck Show w programie "Na Osi"
2016-07-28
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" czeski Truck Show, czyli jak polska ekipa bawiła się na wschodnich Morawach.
czytana
441 razy
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
2016-07-26
Zwycięzcy są podani w kolejności takiej, w jakiej są ogłaszani, czyli najlepsi na końcu listy.
czytana
1118 razy
Powiew fińskiego kunsztu na zlocie
Powiew fińskiego kunsztu na zlocie
2016-07-21
Jak przemycić fińskie piękno na polski grunt? Mowa oczywiście o gruncie Qualitium Master Truck i najpiękniejszych ciężarówkach, które dotrą w tym roku do nas prosto z Finlandii.
czytana
548 razy
Kierowcy pamiętajcie. Bezwzględny zakaz trąbienia na Master Truck
Kierowcy pamiętajcie. Bezwzględny zakaz trąbienia na Master Truck
2016-07-20
Organizatorzy przypominają, że wszyscy przyjeżdżają na Zlot, żeby się dobrze bawić i podziwiać piękne auta.
czytana
635 razy
Qualitium Master Truck w programie Na Osi
Qualitium Master Truck w programie "Na Osi"
2016-07-21
W najbliższym odcinku "Na Osi" to, na co czekamy od roku! Zlot tuningowanych pojazdów ciężarowych 22-23-24 lipca w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.
czytana
243 razy