NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Zapowiedź Qualitium Master Truck na osi
Zapowiedź Qualitium Master Truck na osi
2016-06-24
Do opolskiego święta ciężarówek został niecały miesiąc. Zapowiedź tegorocznego Qualitium Master Truck zobaczyć można już w kolejnym odcinku Programu „Na Osi”.
czytana
136 razy
Pojazdy z Finlandii i Chorwacji zgłoszone na Qualitium Master Truck
Pojazdy z Finlandii i Chorwacji zgłoszone na Qualitium Master Truck
2016-06-23
Po ciężarówkach z Niemiec i Holandii przyszedł czas na Finlandię i Chorwację. Kto odwiedza Zlot regularnie, na pewno kojarzy pojazdy z firmy Sea Container Service, jak na przykład piękna Scania „Tomb Raider”, która zgarnęła wiele nagród w 2010 roku.
czytana
938 razy
Zawód Kierowca czeka Na Osi
Zawód Kierowca czeka "Na Osi"
2016-06-16
W najbliższym odcinku „Na Osi” o tym co zmieniło się w profesji szofera i dlaczego nabiera na atrakcyjności, ale nie tylko.
czytana
737 razy
Strefa USA na tegorocznym Zlocie
Strefa USA na tegorocznym Zlocie
2016-06-21
QUALITIUM MASTER TRUCK to nie tylko pięknie tuningowane ciężarówki – to cały wachlarz atrakcji przygotowanych dla fanów różnego rodzaju pojazdów. W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich – zorganizowano specjalną strefę USA, gdzie będzie można podziwiać samochody osobowe, vany oraz inne amerykańskie maszyny.
czytana
182 razy
W lipcu czeka nas zlot „Qualitium MASTER TRUCK”
W lipcu czeka nas zlot „Qualitium MASTER TRUCK”
2016-06-17
To już nie miesiące, bo zaledwie kilka tygodni dzieli nas od tego na co czekamy od niespełna roku.
czytana
3785 razy
Master Truck Show. Jak to się zaczęło?
Master Truck Show. Jak to się zaczęło?
2016-06-19
Niewielu wie, że wszystko zaczęło się już w latach 90-tych od organizowanych w Chróścinie Opolskiej truckerskich spotkań Trucker Country, gdzie patronat medialny od samego początku objęła Telewizja Polska z Katowic.
czytana
1451 razy
Kolejne Scanie zarejestrowane na 12. Qualitium Master Truck
Kolejne Scanie zarejestrowane na 12. Qualitium Master Truck
2016-06-13
Będą to Scania R 620 z firmy Matthiasa Straube oraz Scania R 2013 z firmy Michael Potthoff Transporte.
czytana
467 razy
Scanie z niemieckiej firmy LEX-US kolejnymi gośćmi Zlotu
Scanie z niemieckiej firmy LEX-US kolejnymi gośćmi Zlotu
2016-06-12
Zanosi się na to, że w tym roku na Master Truck'u będziemy gościć bardzo silną ekipę zza zachodniej granicy. W styczniu informowaliśmy, że w 12. edycji Qualitium Master Truck weźmie udział holenderski DAF z firmy Jelle Schouvstra.
czytana
590 razy
Pociąg na Master Trucka
Pociąg na Master Truck'a
2016-06-11
By ułatwić dojazd na teren imprezy udało się zorganizować dodatkowy przystanek PKP na czas trwania zlotu!
czytana
2042 razy
Nowe przepisy celne w TV
Nowe przepisy celne w TV
2016-06-09
O zmianach warto wiedzieć, tym bardziej jeśli od tego zależą nasze interesy. O tym co zmienia się w rzeczywistości celnej już w kolejnym odcinku „Na Osi”.
czytana
230 razy
Kierowcy w Porcie Radomsko
Kierowcy w Porcie Radomsko
2016-06-02
Jak świętować w truckerskim stylu, czyli Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego już w najbliższym odcinku programu "Na Osi".
czytana
1016 razy
Przypominamy, jak możecie zgłosić pojazd na Master Truck
Przypominamy, jak możecie zgłosić pojazd na Master Truck
2016-06-04
Lista pojazdów zgłoszonych na tegoroczną edycję zlotu rośnie w dużym tempie. Jest ich ponad 100 pojazdów (nie licząc zwycięzców z zeszłego roku), które przeszły pozytywnie weryfikację, zostały oficjalnie zarejestrowane i wpisane na listę jako biorące udział w Qualitium Master Truck 2016.
czytana
1140 razy
Qualitium Master Truck w 4. weekend lipca
Qualitium Master Truck w 4. weekend lipca
2016-06-07
Dokładniej 22-24 lipca 2016 r. na terenie Autodromu DELTA oraz lotniska aeroklubu opolskiego w Polskiej Nowej Wsi k/ Opola spotkają się miłośnicy ciężarówek.
czytana
205 razy
Luksus w samochodzie i kamperze na osi
Luksus w samochodzie i kamperze na osi
2016-05-26
Jak zapewnić sobie mobilny luksus i wygodę? Razem z kamerą „Na Osi” pokażemy Wam jakie cudeńka zgromadziły targi Motor Show Poznań, ale nie tylko!
czytana
767 razy
Dzień Drogowca i Transportowca w Programie Na Osi
Dzień Drogowca i Transportowca w Programie "Na Osi"
2016-05-19
Początek nowej tradycji, czyli jak bawili się przewoźnicy na I Balu Transportowca.
czytana
312 razy