REKLAMA

NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Nowa eRka 500 Na Osi
Nowa eRka 500 "Na Osi"
2017-02-16
Blisko 10 lat pracy, włożone miliardy euro i przejechane miliony kilometrów dają pewność, że jej konstrukcje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Scania R 500 z kabiną Highline w wersji dla dwuosobowej załogi, spełnia najwyższe oczekiwania narzucone przez XXI wiek. Nowa generacja już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
742 razy
DAF spod piramid
DAF spod piramid
2017-02-09
Praca zawodowa i wojaże to pasje "Wolfa". Wcale się nie dziwimy, bo kto nie chciałby pracować i jednocześnie podróżować w Egipcie! Już w najbliższym odcinku i my zakręcimy się między piramidami, przy blasku ... reflektorów DAFa
czytana
647 razy
Amerykany Na Osi
Amerykany "Na Osi"
2017-02-02
Amerykańskie czołgi pojawiły się na naszej ziemi na początku roku, jednak znacznie dłużej możemy podziwiać w Polsce inne zaoceaniczne wozy. Czy ich funkcja również ogranicza się do reprezentacyjności? Już w najbliższym odcinku “Na Osi” dowiecie się co robią u nas jankesie pojazdy.
czytana
466 razy
Performance Line Na Osi
Performance Line "Na Osi"
2017-01-26
Jest tylko 100 egzemplarzy tego niebieskiego cuda! Szoferka w rozmiarze XXL okraszona orurowaniem, dodatkowymi lampami na dachu czy fanfarami jest po prostu piękna, a pod nią jeden z najmocniejszych silników MANa. Takie auto chce się mieć! MAN TGX PerformanceLine już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
570 razy
Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
Jesteś fanem tuningowanych ciężarówek? Trwają zapisy na zlot
2017-01-18
Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na terenie Autodromu DELTA oraz Lotnisku w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.
czytana
230 razy
Dwa koła Na Osi
Dwa koła "Na Osi"
2017-01-12
Przyszedł czas, byśmy dali nacisk na dwa koła "Na Osi"! 7OO. odcinek wjedzie na wizję już w ten weekend, a razem z nim pomoc drogowa. Zobaczycie jak wygląda praca kierowcy, jeżdżącego dobrze wyposażonym pojazdem ratownictwa drogowego.
czytana
367 razy
MAN podbija Europę Na osi
MAN podbija Europę "Na osi"
2017-01-05
Lwy przemierzyły całą Europę podbijając nie tylko nasz kontynent, ale i niejedno serce! Takie emocje trzeba dawkować! W trosce o Was już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie pierwszą część przejazdu MANa po Europie, a dokładniej pokaz we Wrocławiu
czytana
506 razy
Nocne kontrole ITD Na Osi
Nocne kontrole ITD "Na Osi"
2016-12-29
Jak sprawić by w starciu z krokodylem opadła mu szczęka? Pewnej nocy kierowcy ciężarówek udowodnili, że jest na to kilka sposobów! Już w najbliższym odcinku "Na Osi" zobaczycie jak przebiegła łapanka ITD na autostradzie A4
czytana
2113 razy
Ładunek najszerszy w historii Na Osi
Ładunek najszerszy w historii "Na Osi"
2016-12-22
Latający talerz to zdecydowanie zbyt skromne określenie ładunku, z jakim zmagał się doświadczony przewoźnik. Najszerszy ponadgabaryt przewożony w Polsce, mierzący ponad 9 metrów szerokości już w najbliższym odcinku "Na Osi"
czytana
5568 razy
Kamil - Opolski Traker Na osi
Kamil - Opolski Traker "Na osi"
2016-12-15
Kamil Opler i 460 koni już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Kierowca opowie jak je opanować w terenie górzystym, a mowa oczywiście o Volvo FH ostatniej generacji, które Kamil testował.
czytana
805 razy
Ładunki niebezpieczne na cenzurowanym Na osi
Ładunki niebezpieczne na cenzurowanym "Na osi"
2016-12-08
Dryfujące pojazdy przewożące ładunki niebezpieczne, czyli o tym jak kierowcy radzą sobie w sytuacjach podbramkowych. Niezwykła konferencja poświęcona przepisom ADR - jak teoria łączy się z praktyką? O tym już w najbliższym odcinku „Na Osi”.
czytana
517 razy
Drifter za kołem Na osi
Drifter za kołem "Na osi"
2016-12-01
Dym z palonych gum ślizgających się po asfalcie... Nie może być inaczej! Oczywiście mowa tu o driftingu, a dokładniej o napędzaniu pasji dzięki Qualitium Drift Masters. Poznacie też przyjaciółkę Svena Kunerta, która mimo swojego wieku wciąż zachwyca - już w najbliższym odcinku "Na Osi".
czytana
405 razy
Włoski przepych Na osi
Włoski przepych "Na osi"
2016-11-24
Zlot w lunaparku, czyli kręcenie kołem w Rimini- już w najbliższym odcinku "Na Osi"! Przekonacie się czym jest tuningowane Piaggio i jak prezentowało się w towarzystwie trucków.
czytana
614 razy
Lotnisko pełne ciężarówek Na Osi
Lotnisko pełne ciężarówek "Na Osi"
2016-11-17
Kiedy trakerom wydawało się, że sezon zlotów przeminął razem z latem, z błędu wyprowadzili ich organizatorzy z podkarpacia. I zlot samochodów ciężarowych w Stalowej Woli już w najbliższym odcinku “Na Osi”.
czytana
638 razy
Autonomiczny Z-Truck Na Osi
Autonomiczny Z-Truck "Na Osi"
2016-11-10
Co do Hanoweru przywiozło Iveco? Całkiem sporo. Od Stralisa XP dedykowanego Ferrari, po samojeżdżącą ciężarówkę zasilaną gazem ziemnym. Zobacz przyszłość transportu według Iveco - już w najbliższym odcinku "Na Osi". Będą też trucki potrzebujące nie tylko kierowców, ale i artystów, czyli włoski zlot w centrum miasta.
czytana
779 razy