NA OSI

Partner etransport.pl - NA OSI

W audycji NA OSI poruszane są zagadnienia przemysłu motoryzacyjnego, transportu drogowego, rozwiązań logistyczno – spedycyjnych, obowiązujących w tym zakresie przepisów, norm i zwyczajów. Prezentowane są testy pojazdów: ciężarowych, dostawczych, autobusów, minibusów, specjalnych i specjalistycznych wybranych z gamy oferowanej przez europejskich producentów. Obok testów w felietonach i reportażach omawiane są nowości techniczne zastosowane w konstrukcji pojazdów, ich dostosowanie do coraz ostrzejszych norm ochrony środowiska, rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo użytkowników dróg, innowacje w dziedzinie poprawy komfortu pracy kierowcy. W kręgu zainteresowań autorów znajdują się także szeroko pojęte procesy produkcji i montażu pojazdów: od pojedynczych elementów poprzez kompletne mechanizmy i podzespoły aż po produkt finalny. Swoje miejsce znajduje rozległa dziedzina kontaktów z klientami: od biur sprzedaży pojazdów, poprzez świadczone usługi finansowe, gwarancyjne, serwisowe aż po oferowane pakiety typu „assistance”. Magazyn zawiera też pewną dozę publicystyki dotykającej spraw nurtujących polskiego kierowcę: stan polskich dróg, bezpieczeństwo transportowców, czas pracy kierowców, problemy na przejściach granicznych itd. Przyjęcie takiej formuły programu „Na osi”® umożliwiło skierowanie go do szerokiego kręgu odbiorców.
Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim między innymi najnowsze modele samochodów osobowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi”® jest emitowany nieprzerwanie od 2003 roku w każdą sobotę o godzinie 14.00 oraz powtarzany przez cały tydzień aż dziesięciokrotnie! Godziny powtórek znajdują się na stronie internetowej programu www.naosi.pl.

Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 077/ 464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1.

naosi.pl

Artykuły partnera

Scania nowej generacji w programie Na Osi
Scania nowej generacji w programie "Na Osi"
2016-08-25
Wśród ciężarowych perełek, które zapełniły tereny 12. Qualitium Master Truck nie zabrakło również pięknych Scanii. O tych z najnowszej generacji dowiecie się z "Na Osi".
czytana
464 razy
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie Na Osi
Kulisy organizacji Qualitium Master Truck w programie "Na Osi"
2016-08-18
O tym, jak organizatorzy poruszają niebo i ziemię aby zlot się odbył, czyli niemałe dzieło logistyczno - organizacyjne od kuchni. Kulisy powstania 12. Qualitium Master Truck do zobaczenia tylko w "Na Osi".
czytana
147 razy
Fire Truck Show w programie Na Osi
Fire Truck Show w programie "Na Osi"
2016-08-11
Miejsce, w którym woda leje się strumieniami, czyli VIII edycja Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych będzie można zobaczyć w programie "Na Osi".
czytana
158 razy
Bartek i jego Freightliner w programie Na Osi
Bartek i jego Freightliner w programie "Na Osi"
2016-08-04
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" właściciel mniej typowej, ale zdecydowanie amerykańskiej ciężarówki będzie opowiadał o swoim Freightlinerze.
czytana
649 razy
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
12. edycja zlotu Qualitium Master - tak było!
2016-08-06
Setki ciężarówek, tysiące publiczności, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, to kwintesencja tego, czym obfitują tereny każdego zlotu Qualitium Master Truck.
czytana
602 razy
Luznice Truck Show w programie Na Osi
Luznice Truck Show w programie "Na Osi"
2016-07-28
Już w kolejnym odcinku "Na Osi" czeski Truck Show, czyli jak polska ekipa bawiła się na wschodnich Morawach.
czytana
376 razy
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
Zwycięzcy Qualitium Master Truck 2016
2016-07-26
Zwycięzcy są podani w kolejności takiej, w jakiej są ogłaszani, czyli najlepsi na końcu listy.
czytana
1041 razy
Powiew fińskiego kunsztu na zlocie
Powiew fińskiego kunsztu na zlocie
2016-07-21
Jak przemycić fińskie piękno na polski grunt? Mowa oczywiście o gruncie Qualitium Master Truck i najpiękniejszych ciężarówkach, które dotrą w tym roku do nas prosto z Finlandii.
czytana
504 razy
Kierowcy pamiętajcie. Bezwzględny zakaz trąbienia na Master Truck
Kierowcy pamiętajcie. Bezwzględny zakaz trąbienia na Master Truck
2016-07-20
Organizatorzy przypominają, że wszyscy przyjeżdżają na Zlot, żeby się dobrze bawić i podziwiać piękne auta.
czytana
592 razy
Qualitium Master Truck w programie Na Osi
Qualitium Master Truck w programie "Na Osi"
2016-07-21
W najbliższym odcinku "Na Osi" to, na co czekamy od roku! Zlot tuningowanych pojazdów ciężarowych 22-23-24 lipca w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.
czytana
215 razy
Która ciężarówka jest Twoja?
Która ciężarówka jest Twoja?
2016-07-19
Na tegorocznym zlocie Qualitium Master Truck oprócz konkursów na najpiękniejsze ciężarówki zlotu, czeka na was jeszcze jedno wyzwanie!
czytana
624 razy
Zagranica króluje na Qualitium Master Truck
Zagranica króluje na Qualitium Master Truck
2016-07-18
Jeden kierunek obierany przez najpiękniejsze pojazdy z całej Europy, obok których nikt nie przejdzie obojętnie, to organizowany już po raz 12. Qualitium Master Truck. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie kolorowe alejki miasta wybudowane są przez nietuzinkowe ciężarówki, na których fabrycznym płótnie wymalowano najróżniejsze motywy.
czytana
2534 razy
Jedziesz na Qualitium Master Truck? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć
Jedziesz na Qualitium Master Truck? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć
2016-07-15
Dokładnie za tydzień o tej samej porze bramy Qualitium Master Truck otworzą się na przybywającą publiczność. 22. lipca o godz. 10:00, zniecierpliwieni zlotowicze przekroczą istne bramy motoryzacyjnych niebios!
czytana
4085 razy
Truck jak z bajki - faworyt dzieci
Truck jak z bajki - faworyt dzieci
2016-07-17
Bajkowe motywy zdobiące ciężarówki cieszą oczy szczególnie najmłodszych uczestników zlotu. Podczas 12. Qualitium Master Truck tradycyjnie wybrany zostanie faworyt dzieci, czyli truck, który najbardziej do gustu przypadnie właśnie milusińskim.
czytana
707 razy
Pierwsza całkowicie elektryczna ciężarówka!
Pierwsza całkowicie elektryczna ciężarówka!
2016-07-14
Naukowcom z koncernu produkującego pojazdy w końcu udało się opracować całkowicie elektryczną ciężarówkę. Pojazd zasilany jest wyłącznie ekologiczną energią pochodzącą z akumulatorów ładowanych poprzez najzwyklejsze gniazdko elektryczne.
czytana
1205 razy