REKLAMA
KH-KIPPER

KH-KIPPER z Kajetanowa wśród najlepszych firm na polskim rynku
Utworzona: 2018-03-12

Chociaż liczba Diamentów Forbesa w woj. świętokrzyskim spadła w 2018 roku o ponad połowę, to kielecki producent zabudów ciężarowych zajął 3. miejsce w regionie w kategorii przychodów od 50 do 250 mln złotych.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Firmy w rankingu podzielone zostały na 16 województw, a w ramach każdego z nich, kolejno na trzy kategorie według poziomu przychodów: 5-50 mln zł, 50-250 mln zł oraz powyżej 250 mln zł. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

KH-KIPPER jest liderem w Polsce w produkcji zabudów wywrotek na podwozia samochodów ciężarowych powyżej 12 t DMC. Z dwóch zakładów produkcyjnych w Kajetanowie i Skarżysko-Kamiennej, w których pracuje około 500 osób, co tydzień wyjeżdża ponad 30 zabudów, przyczep, naczep, a roczne moce produkcyjne oscylują w granicach 1500 sztuk. Około 90% produkcji jest eksportowane.

Skala działalności KH-KIPPER w ostatnich latach uległa podwojeniu, a firma co roku odnotowuje dwucyfrowe wzrosty procentowe. Średnie roczne obroty wynoszą ok. 130 mln złotych. W 2018 roku firma świętuje 20-lecie działalności, zaś ubiegły 2017 rok był rekordowym - najlepszym w całej historii pod względem wartości sprzedaży, jak i ilości wyprodukowanych jednostek.

Źródło: KH-KIPPER
Do ulubionych KH-KIPPER
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
SKAT Transport sp. z o.o. sp. k.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE