GRACO
Szanowni Państwo,

nasza firma - GRACO Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od samego początku zajmujemy się maszynami roboczymi, służącymi do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości.

Przy wyborze strategicznych dostawców produktów, oferowanych przez nas na rynku polskim stosujemy kryterium najwyższej jakości. Z tego powodu postanowiliśmy związać się ze światowym potentatem - austriacką firmą PALFINGER.

Firma PALFINGER, której jesteśmy generalnym przedstawicielstwem w Polsce od 1991 roku, jest światowym liderem w produkcji hydraulicznych maszyn załadunkowych, przeznaczonych przede wszystkim do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych. Mamy przyjemność oferować na naszym rynku cenione na całym świecie:
 • żurawie ogólnego stosowania PALFINGER,
 • żurawie specjalne PALFINGER (kolejowe, morskie, militarne),
 • żurawie leśne i recyklingowe PALFINGER EPSILON,
 • hakowce i bramowce PALFINGER,
 • podnośniki koszowe PALFINGER PLATFORMS.
prezentacja
Od 2004 roku produkujemy kompletne samochody ciężarowe z hydraulicznymi urządzeniami załadunkowymi w Zakładzie Produkcyjnym Łabędy (ZPŁ) w Gliwicach.

W październiku 2012 roku otworzyliśmy na Mazowszu nowoczesny Zakład Produkcyjny Płochocin (ZPP). Obiekt znajduje się w Płochocinie, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Warszawa- Poznań, około 10 km od węzła Konotopa autostrady A2 i składa się z hali serwisowo-produkcyjnej o powierzchni ok. 2000 m.kw. , magazynu o powierzchni ok. 400 m. kw. , budynku biurowego i centrum kompetencyjno-szkoleniowego o powierzchni ok. 1000 m.kw. oraz utwardzonego placu manewrowego do badań i odbioru żurawi oraz podnośników koszowych o powierzchni ponad 4000 m.kw.

Oba zakłady posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) do naprawy, modernizacji i konserwacji żurawi, dźwigników i podestów ruchomych. Skompletowane samochody ciężarowe budowane w zakładach w krótkich seriach są poddawane badaniom technicznym wykonywanym przez jednostki uprawnione i posiadają świadectwa homologacyjne lub dopuszczenia jednostkowe Transportowego Dozoru Technicznego (TDT). Maszyny robocze służące do pracy na wysokości poddawane są zgodnie z europejską dyrektywą maszynową badaniom prowadzonym przez jednostki notyfikowane i posiadają wydawane przez nie świadectwa badania typu.

W zakresie maszyn produkowanych przez firmę PALFINGER z przeznaczeniem do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych współpracujemy z czołowymi krajowymi producentami zabudów, a także firmami, posiadającymi uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy i konserwacji urządzeń objętych dozorem zgodnie z przepisami. W ten sposób, z myślą o końcowym użytkowniku, tworzymy wspólnie z naszymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu urządzeń firmy PALFINGER.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z jakości naszych produktów i usług.


Gwarantujemy fachową obsługę Klienta:
 • zapewniamy kompleksowe dostawy samochodów ciężarowych z maszynami załadunkowymi firmy PALFINGER i przyczep,
 • doradzamy odpowiednią kompletację techniczną oferowanych maszyn,
 • optymalnie dopasowujemy komputerowo nasze urządzenia do podwozia,
 • pomagamy we właściwym doborze przystawki dodatkowego odbioru mocy,
 • szkolimy operatorów naszych urządzeń i pomagamy im w uzyskaniu uprawnień dozorowych,
 • prowadzimy naprawy, modernizację i konserwację urządzeń poddozorowych,
 • oferujemy całą gamę osprzętu roboczego do żurawi (chwytaki, kosze robocze, zawiesia, wciągarki, widły paletowe, świdry ziemne) i akcesoriów hydraulicznych (zbiorniki oleju, chłodnice oleju, filtry, pompy).

Naszym celem jest zadowolenie Klienta z naszych produktów i usług, a cel ten osiągamy poprzez:
 1. zrozumienie potrzeb oraz spełnianie wymagań i oczekiwań naszych Klientów;
 2. dostarczanie usług oraz produktów:
  • niezawodnych i bezpiecznych dla użytkowników,
  • o najwyższych światowych walorach użytkowych, jakościowych i estetycznych,
  • po konkurencyjnej cenie,
  • w terminie;
 3. spełnianie przepisów prawnych oraz potwierdzanie zgodności oferowanych produktów i usług z dyrektywami, normami oraz przepisami;
 4. ciągłe podnoszenie poziomu obsługi naszych Klientów;
 5. systematyczne podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie pracowników firmy;
 6. współpracę z kwalifikowanymi dostawcami produktów i usług.
Formalnym potwierdzeniem misji naszej firmy jest uzyskany w lipcu 2005 roku certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Zapraszamy do współpracy,
zespół firmy Graco.


pas
Graco Sp. z o.o.
ul. Żurawia 6/12,
00-503 Warszawa

adres korespondencyjny:
ul. Żurawia 8,
05-860 Płochocin

Tel. centrala : 22 631 17 71 lub 72
Tel sprzedaż : 22 862 39 46
Tel serwis : 22 862 39 47
Fax : 22 632 15 04

e-mail: info@graco.pl
www.graco.pl

www.palfinger.com
pas
Strona firmowa: www.graco.pl
Ilość odsłon: 3244
Wróć do listy wizytówek