Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

MWB-Trans Mariusz Wieczorek to rodzinna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowo - spedycyjna, istniejąca od maja 1998 roku. Zajmujemy się przede wszystkim spedycją i transportem wielkogabarytowym zarówno w kraju jak i zagranica, który realizujemy przy pomocy odpowiedniego, wciąż rozbudowywanego taboru własnych pojazdów o ładowności od 3 do 24 ton, i pojemności 120m3, jak również przy pomocy Przewoźników zewnętrznych.


MWB Trans - Firma
W krótkim czasie pozyskaliśmy liczne grono stałych klientów, którzy docenili naszą szybkość i pewność działania, dobrą organizację, a przede wszystkim elastyczność oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania najtrudniejszych nawet sytuacji, które często pojawiają się podczas procesu związanego z transportem.

Poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi dążymy do tego, aby każdy Klient z chwilą powierzenia nam przesyłki mógł poświęcić czas podstawowej działalności swojej firmy, nie martwiąc się dłużej logistyką towarów. Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie Polski, Europy i nie tylko.
W trakcie swojej historii firmy, MWB-Trans Mariusz Wieczorek został zaangażowany w następujących krajach:
Poland, Latvia, Lithuania, Estonia, Finland, Sweden, Norway, Czech Republic, Slovakia, Romania, Bulgaria, Greece, Serbia, Croatia, Slovenia, Hungary, Italy, Austria, Germany, France, Spain, Great Britain, Belgium, Netherland, Luxemburg, Portugal.

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Bagnista 34
05-300 Mińsk Mazowiecki
Mazowieckie / Polska

Tel: +48 (25) 758 98 38
Fax: +48 (25) 758 98 38
Tel kom.: +48 509 398 402
Email: biuro@mwbtrans.pl
www.mwbtrans.pl
Strona firmowa: www.mwbtrans.pl
Ilość odsłon: 4322
Wróć do listy wizytówek