Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego

Rejon:
  • cała Polska
C E
Wymagane uprawnienia:
  • - ADR - podstawowy

  • - ADR - przewozu w cysternach

Wymagane kursy:
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Informacje dodatkowe:

HOYER Polska zatrudni kierowców do pracy w Katowicach
Zakres obowiązków: - Transport gazów kriogenicznych na terenie Polski z możliwa opcja wyjazdów za granicę.
Praca w systemie: kierowca zaczyna i kończy trasę w Katowicach.
Praca od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy zgodnie z czasem pracy kierowcy.

Wymagane kwalifikacje :
- Ważne prawo jazdy kategorii C+E
- Uprawnienia ADR podstawowe + cysterny klasa 2
- uprawnienia TDT klasa 2 (kriogenika)
- 3 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E

Gwarantujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace) i terminowe wynagrodzenie
- Przestrzeganie przepisów czasu pracy
- Nowoczesna flotę. Pojazdy nie starsze niż 5 lat
- Pelna opieke medyczna dla pracownika - Luxmed
- Program socjalny (dofinansowanie kart sportowych, karty swiateczne)
- Polisę ubezpieczeniowa na życie ; współfinansowana przez pracodawcę
- Ligę Kierowców HOYER
- Ryczałty za ewentualny nocleg w kabinie, diety, czasami podwójne obsady
- Finansowanie kursu ADR, TDT, kwalifikacja okresowa
- karta żywnościowa
- Bogaty program szkoleń

Zainteres owanych prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
607238700 | Artur Popiołek | artur. popiolek@hoyer-group . com

Kontakt:

Artur Popiołek

HOYER Polska

Katowice

telefon: 607238700

email: artur.popiolek@hoyer-group.com