Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica

Firma transportowa Overt Sp. z o. o. poszukuje do współpracy kierowców.
Kierowca C+E na trasy międzynarodowe
(pojedyncza obsada)
Zakres obowiązków:
183; Dbałość o powierzony zestaw,
183; Prawidłowe prowadzenie dokumentacji,
183; Pilnowanie kompletności dokumentów transportowych,
183; Godne reprezentowanie firmy.
Wymagania:
183; Przynajmniej 1 rok doświadczenia jako kierowca na trasach międzynarodowych w pojedynczej obsadzie,
183; Posiadanie aktualnego paszportu, wizy GB
183; Uprawnienia ADR,
183; Prawo jazdy C, E,
183; Kurs na przewóz rzeczy,
183; Zaświadczenie lekarskie,
183; Zaświadczenie o niekaralności,
183; Zaświadczenie psychologiczne,
183; Odpowiedzialność i kultura osobista.
Oferujemy:
183; Współpracę na podstawie umowy o pracę/kontraktu B2B,
183; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem,
183; Stabilne warunki zatrudnienia,
183; Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania kierowców,
183; Współpracę z doświadczonymi spedytorami,
183; Elastyczne systemy pracy,
183; Pracę na zestawach typu chłodnia
183; Pracę w zadbanych pojazdach, nadzorowanych przez dobrych specjalistów ds. floty i autoryzowane serwisy,
183; Pojazd na stan oraz możliwość zjazdu do domu,

kontakt:
Dawid 519355482

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). ''

Kontakt:

rekruter

Overt Sp. z o.o.

Duchnice

telefon: 519355482

email: biuro@overt.pl