REKLAMA

Fleet Meetings

Partner etransport.pl - Fleet Meetings

Fleet Meetings sp. z o.o. to wydawca magazynu Fleet, organizator Długodystansowego Testu Flotowego oraz szkoleń i konferencji branżowych. Fleet Meetings z siedzibą we Wrocławiu prowadzi działalność na terenie całego kraju.
Magazyn Fleet to nowy, profesjonalny i elitarny miesięcznik dla wszystkich osób powiązanych z rynkiem flotowym. Jesteśmy innowacyjnym magazynem o ludziach i dla ludzi. Zarówno dla fleet managerów, jak i dostawców produktów i usług. Nasz magazyn wyróżnia otwartość – chcemy go tworzyć wraz z najlepszymi praktykami z Polski i zagranicy, poruszać wszelkie kwestie, nawet te kontrowersyjne, związane z zarządzaniem flotą. Dlatego współpracujemy ściśle z najlepszymi: Polskim Stowarzyszeniem Motorowym, Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych, Partnerstwem dla Bezpieczeństwa Drogowego, Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów, KERALLA RESEARCH Instytutem Badań i Rozwiązań B2B oraz z Wydawnictwem Ekoflota.pl i serwisem informacyjno - społecznościowym ekokierowcy.pl.
Redaktorem naczelnym magazynu Fleet jest Tomasz Siwiński, a redaktorem honorowym Sobiesław Zasada.
Długodystansowy Test Flotowy (DTF) to inicjatywa firmy Fleet Meetings oraz Mariusza Stuszewskiego wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Motorowego.
Samochody biorące udział w DTF są kompleksowo testowane przez niezależne jury do którego należą:

  • przedstawiciele Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych
  • instruktorzy doskonalenia techniki jazdy z Polskiego Stowarzyszenia Motorowego
  • redaktorzy magazynu Fleet
  • ekspert z Instytutu Transportu Samochodowego
  • ekspert z Automobilklub Polski
  • eksperci EurotaxGlass’s i InterCars


Test jest przeprowadzany w warunkach zimowych i letnich, podczas jazdy miejskiej i autostradowej, na krótkim i długim dystansie oraz w warunkach autodromu. Dystans testu to ok. 20 000 km. Każdy członek jury testuje auto w okresie od 7-10 dni.
Aby jak najdokładniej zbadać zachowanie auta jest ono poddawane kompleksowym przeglądom w niezależnych serwisach. Pierwszy to przegląd zerowy w momencie odbioru auta, drugi odbywa się tuż po jego zakończeniu. Ich wiedza oraz doświadczenie przyczyniają się do jeszcze lepszej i bardziej kompleksowej oceny testowanego modelu. Ocena odbywa się na podstawie ankiet wypełnianych zarówno przez jurorów, jak i ekspertów.
DTF to także test usług i produktów przeznaczonych dla flot samochodowych. Testowane są także programy do monitoringu, zestawy głośnomówiące, paliwo.
Wszystkie te elementy, a także dystans ponad 20 tysięcy kilometrów pozwalają jak najbardziej obiektywnie poznać wszystkie zalety oraz wady testowanych modeli i produktów i usług.
Firma Fleet Meetings jest organizatorem cyklicznych spotkań dla branży flotowej, które odbywają się w formie konferencji, szkoleń i targów pod szyldem: Fleet Market, Fleet Conference, Fleet Academy, Fleet Cafe.

www.fleet.com.pl

Artykuły partnera

Podsumowanie Fleet Market 2016
Podsumowanie Fleet Market 2016
2016-11-28
18 premier motoryzacyjnych, 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych i 7400 przybyłych gości.
czytana
2892 razy
Nie może Ciebie tam zabraknąć
Nie może Ciebie tam zabraknąć
2016-11-17
22 listopada br. w Warszawie obejrzysz między innymi premierę zupełnie nowego Craftera.
czytana
3061 razy
Istotne zmiany podatkowe w 2017, leasing, wynajem
Istotne zmiany podatkowe w 2017, leasing, wynajem
2016-11-16
To tematy, które będą podejmowane w panelu konferencyjnym podczas targów Fleet Market odbywających się już 22 listopada br. w Warszawie
czytana
3145 razy
Chcesz poznać efektywne finansowanie i obsługę techniczną samochodów dostawczych?
Chcesz poznać efektywne finansowanie i obsługę techniczną samochodów dostawczych?
2016-11-04
Przyjedź, 22 listopada br. do Centrum EXPO XXI w Warszawie, na największe w Polsce targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market 2016.
czytana
2941 razy
Statuetki flotowe rozdane
Statuetki flotowe rozdane
2016-07-07
22 czerwca br. odbyła się gala wręczenia nagród flotowych – w plebiscycie Fleet Derby 2016 oraz w testach samochodowych Fleet Auto Premium, Fleet Cars i Fleet Vans.
czytana
2646 razy
Branża motoryzacyjna – podatki 2016
Branża motoryzacyjna – podatki 2016
2016-05-17
W odróżnieniu od lat ubiegłych, w których nowe przepisy fiskalne dotyczyły często bezpośrednio branży samochodowej tym razem główne działania ustawodawcy nakierowane są na inne sektory gospodarki, w szczególności na sektor finansowy (banki, ubezpieczyciele) oraz handel detaliczny.
czytana
2728 razy
Globalizacja, czyli marki mające marki
Globalizacja, czyli marki mające marki
2016-05-15
Przenieśmy się o siedem dekad wstecz. Wyobraźmy sobie salon samochodowy. Wchodząc do miejsca z wielkim logo „Volkswagen” czy „Ford”, spodziewamy się, że zastaniemy tam samochody właśnie tej marki, prawda? No i prawidłowo.
czytana
3087 razy
Nowoczesne technologie w motoryzacji
Nowoczesne technologie w motoryzacji
2016-05-12
Na pograniczu motoryzacji i IT dzieje się bardzo wiele. Praktycznie każdy dzień przynosi kolejne wiadomości dotyczące implementacji nowych rozwiązań informatycznych w samych autach lub ich peryferiach.
czytana
3687 razy
Fleet manager on-line
Fleet manager on-line
2016-04-19
Instynktownie każdy potrafi powiedzieć, kim jest fleet manager, jednak jeśli przejdziemy do wymienienia wszystkich jego obowiązków zadanie okazuje się trudniejsze – jest ich naprawdę sporo: wybór odpowiedniej floty i negocjacje zakupowe, weryfikacja kierowców i napisanie polityki samochodowej.
czytana
2771 razy
Prześwietlamy leasing z dużą wartością wykupu
Prześwietlamy leasing z dużą wartością wykupu
2016-04-13
Coraz większa liczba klientów indywidualnych oczekuje usługi leasingu z wysokim wykupem, zakładającego niski wkład własny i jak najniższe raty miesięczne. Sprawdzamy, jak wygląda oferta tego rodzaju produktów i czy może ona być interesująca również dla firm.
czytana
3059 razy
Producenci polubili LPG
Producenci polubili LPG
2016-04-06
Synonim oszczędności, korek wstydu, podtlenek gazotu czy po prostu LPG. Zwyczajowych nazw na instalację LPG jest wiele, ale jedno jest pewne, dzięki niej można jeździć taniej. Kiedyś jedynie wyspecjalizowane warsztaty dokładały instalację gazową na zlecenie właściciela.
czytana
3165 razy
Fleet Derby 2016 - piąta edycja plebiscytu flotowego
Fleet Derby 2016 - piąta edycja plebiscytu flotowego
2016-04-05
Już po raz piąty redakcja magazynu „Fleet” organizuje ogólnopolski plebiscyt Fleet Derby, którego celem jest promocja produktów i usług flotowych, osobowości flotowych oraz wyróżnienie najlepszych spośród nominowanych.
czytana
2875 razy
Nie tylko cena w salonie
Nie tylko cena w salonie
2016-01-08
Ceny samochodów różnią się w poszczególnych krajach. Oprócz cen oferowanych w salonach, warto zwrócić uwagę na pozostałe opłaty, na przykład cło. Może się wtedy okazać,że zakup auta za granicą to tylko pozorna oszczędność.
czytana
2878 razy
Auta z napędem alternatywnym
Auta z napędem alternatywnym
2016-01-02
W III kwartale 2015 roku pierwsze rejestracje samochodów na paliwa alternatywne zwiększyły się o 13,4% i wyniosły 127 661 szt. Z raportu wynika także, że liczba nowych pojazdów na paliwa alternatywne zarejestrowanych w Polsce w 2015 roku wzrosła o kilkadziesiąt procent w stosunku do 2014 roku. Jak dużo takich aut trafia do flot?
czytana
3115 razy
Fleet Market 2015 – relacja z targów motoryzacyjno-biznesowych
Fleet Market 2015 – relacja z targów motoryzacyjno-biznesowych
2015-12-07
Największe targi motoryzacyjno – biznesowe, nie tylko w Polsce, a także w tej części Europy, już za nami. Siódma edycja targów Fleet Market, która odbyła się 24 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, choć nie jubileuszowa, była pod wieloma względami wyjątkowa.
czytana
3692 razy