Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

TSL Biznes

Partner etransport.pl - TSL Biznes

Miesięcznik TSL Biznes to magazyn informacyjny, na którego łamach czytelnik odnajdzie wszystkie najważniejsze wiadomości z branży transportu, spedycji i logistyki. Branża TSL to jeden zwarty organizm, dlatego właśnie w jednym tytule scalamy wszystko to, co najistotniejsze. Informujemy o nowych produktach, usługach i rozwiązaniach. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian. Dostarczamy pożytecznych i wartościowych wskazówek, opinii i porad. Czasopismo tworzą eksperci mający bogate doświadczenia w tej branży. Nasze łamy otwieramy też dla specjalistów pracujących w branży TSL.

Miesięcznik kierujemy do profesjonalistów związanych z branżą TSL, zarówno budujących ofertę tej branży, jak i korzystających z jej usług.Czytają nas w szczególności: dyrektorzy, kierownicy, menedżerowie i specjaliści logistyki oraz transportu w firmach sektora produkcyjnego, handlowego i dystrybucyjnego; właściciele i kierownicy firm transportowych; przewoźnicy; spedytorzy i pracownicy spedycji; operatorzy logistyczni i pracownicy firm kurierskich; dostawcy rozwiązań i usług dla branży TSL (producenci i dystrybutorzy taboru i sprzętu transportowego, wyposażenia magazynowego, systemów IT, itp.); studenci, naukowcy, ludzie nauki i wszyscy inni zainteresowani lub związani z branżą TSL. To wszystko w atrakcyjnej cenie 9,90 zł za wydanie i tylko 99 zł w rocznej prenumeracie.

www.tsl-biznes.pl

Artykuły partnera

Meandry, pułapki, kruczki prawne, czyli transport nie taki łatwy
Meandry, pułapki, kruczki prawne, czyli transport nie taki łatwy
2019-03-01
Redakcja miesięcznika "TSL Biznes" zaprasza na wiosenną rundę Spotkań Transportowych w stolicach ośmiu regionów. Specjaliści z firm związanych z tym sektorem gospodarki przybliżą ważne, aktualne zagadnienia ułatwiające prowadzenie działalności.