REKLAMA

Transport i Spedycja

Partner etransport.pl - Transport i Spedycja

Transport i Spedycja to nowoczesne czasopismo, które trafia do rąk prezesów firm transportowych, osób zarządzających transportem w firmach produkcyjnych, handlowych i dystrybucyjnych. Naszym celem jest dostarczenie tym właśnie osobom rzetelnej i aktualnej wiedzy pozwalającej na sprawne zarządzanie firmą transportową i dystrybucją. Prezentowane tematy dotyczą strategii zarządzania firmą, przedstawione są w postaci przykładów najlepszych praktyk, wywiadów i artykułów ekspertów branżowych.

Patrzymy także w przyszłość i dlatego chcemy dostarczyć firmom informacji na temat najnowszych produktów, rozwiązań technologicznych, które pozwolą im budować nowoczesne, konkurencyjne przedsiębiorstwa.

www.prenumerata.magazyn-tis.pl

Artykuły partnera

Czy branża TSL w pełni wykorzysta swoje szanse?
Czy branża TSL w pełni wykorzysta swoje szanse?
2015-09-15
6 listopada 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI redakcja dwumiesięcznika „Transport i Spedycja” pod hasłem „Szanse branży TSL” organizuje drugą edycję konferencji Trans & Log.
czytana
3331 razy
Dostępny jest drugi numer Transport i Spedycja
Dostępny jest drugi numer Transport i Spedycja
2015-05-18
Jak rozwinie się sytuacja, w której znalazły się polskie firmy wykonujące przewóz międzynarodowy?
czytana
3748 razy
Już jest nowy numer magazynu Transport i Spedycja
Już jest nowy numer magazynu Transport i Spedycja
2015-03-26
Rok 2015 – branża transportowa mierzy się z wyzwaniami, jakie pokonają tylko te firmy, które mądrze zarządzą sytuacją kryzysową w swoim biznesie.
czytana
4098 razy