REKLAMA

Stowarzyszenie Polskie Forum Transportu

Partner etransport.pl - Stowarzyszenie Polskie Forum Transportu

Stowarzyszenie Polskie Forum Transportu powstało pod koniec 2011 roku w odpowiedzi na negatywną politykę UE w odniesieniu do branży transportowej. Wszechobecne kontrole utrudniające realizację przewozów, mnogość instytucji kontrolnych, różne interpretacje przepisów oraz wysokie kary, często niesłuszne, zniechęcają do prowadzenia działalności i powodują potężną frustrację osób parających się tym zawodem. Z drugiej strony brakuje instytucji mogących skutecznie i rzetelnie przeciwdziałać praktykom naginania prawa przez organy kontroli w celu zaspokojenia niezaspokojonego apetytu Skarbu Państwa. Wspólne działanie w określonym celu, wzajemna pomoc i solidarność w walce o prawa przedsiębiorcy dodaje woli przetrwania w trudnym okresie gospodarczym i pozwala czuć się nieco spokojniej myśląc o jutrze. Wśród członków - założycieli Stowarzyszenia nie brakuje ludzi z ideałami, pomysłami na wspólne działania oraz chętnych do bezinteresownej, wzajemnej pomocy. SPFT realizuje swoje działania poprzez nieodpłatne szkolenia, konferencje, publikacje czy akcje promocyjne.

www.spft.pl

Artykuły partnera

Odpowiedź MIB w sprawie postanowień ustawy o publicznym transporcie zbiorowym
Odpowiedź MIB w sprawie postanowień ustawy o publicznym transporcie zbiorowym
2016-05-09
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa udzieliło odpowiedzi w sprawie przesunięcia terminu wejścia w życie postanowień i wyraziło wolę podjęcia prac legislacyjnych zgodnych z wnioskami SPFT.
czytana
3437 razy
Płaca minimalna we Francji coraz bliżej
Płaca minimalna we Francji coraz bliżej
2016-05-07
W dniu 9 kwietnia 2016 roku w Dzienniku Ustaw nr 0084 opublikowano wyczekiwany przez branże transportową dekret nr 2016-418 z dnia 7 kwietnia 2016 dostosowujący tytuł VI księgi II części pierwszej Kodeksu Pracy do przedsiębiorstw transportowych delegujących pracowników ruchu drogowego lub lotniczego na terytorium kraju oraz zmieniający Kodeks Transportowy.
czytana
6184 razy