Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Szkolenie na Technika Warsztatu Tachografów Cyfrowych Bydgoszcz

Rozpoczęcie:Piątek, 10 maja 2024 r.
Zakończenie:Niedziela, 12 maja 2024 r.
Miejsce:ul. Bydgoskich Przemysłowców 29
85-862 Bydgoszcz
Województwo:cała Polska
Szkolenie na Technika Warsztatu Tachografów

Chcesz zostać technikiem warsztatu tachografów?
W takim razie zapraszamy na kurs przygotowujący do Egzaminu Państwowego. Koniecznie sprawdź naszą ofertę kursów TWT w Bydgoszczy. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu oraz wysoką zdawalność potwierdzoną przez Naszych klientów.

Zapewniamy materiały szkoleniowe, które obejmują wszystkie niezbędne zagadnienia potrzebne do nauki. W skład kursu wchodzi również nauka kalibracji w praktyce. Program trwa 3 dni, a zajęcia praktyczne odbywają się w Naszej siedzibie w Bydgoszczy przy użyciu symulatorów (egzaminy państwowe również odbywają się na symulatorach). Szkolenie kończy się zaświadczeniem, które umożliwia przystąpienie do egzaminu.

Cena szkolenia: 2300 zł netto

Kim jest technik warsztatu tachografów?
Jest to osoba obsługująca warsztat tachografów na rzecz danego podmiotu. Technik warsztatu tachografów zajmuje się aktywacją, kalibracją, testowaniem oraz pobieraniem danych z tachografu. Ważne by miał on ważne dokumenty, uprawienia oraz kartę warsztatową, która będzie go identyfikować.

Jak zostać technikiem w zakresie tachografów?
O certyfikat technika warsztatów tachografów cyfrowych może ubiegać się osoba, która jest absolwentem szkolenia podstawowego w Naszym ośrodku szkoleniowym. Po odbyciu nauki kandydat musi przystąpić do egzaminu organizowanego przez Główny Urząd Miar i odebrać zaświadczenie o jego zdaniu. Osoba ta musi mieć też oświadczenie o niekaralności oraz nie może prowadzić działalności związanej z przewozem drogowym. Następnie należy wypełnić wniosek o wydanie certyfikacji technika warsztatu w zakresie tachografów. Całą dokumentację należy przesłać do GUM, który po zweryfikowaniu wniosku odeśle certyfikat.
Organizator:Trans Expert
Kontakt:+48 52 307 60 70
office@transexpert.pl
Link:Więcej