Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Zajazd Górski, Polska

Typ parkingu: Parking przy barze lub stacji benzynowej
Darmowy parking
Kraj: Polska
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: "8" Warszawa-Wrocław Wolbórz
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Nie ma sklepu
Dostęp do internetu: Brak
Dostęp do wody: Nie ma dostępu do kranu z wodą
Cechy:
  • Toaleta na miejscu
Dodatkowe informacje: Dobre jedzenie. Troszkę drogo ale warto.
Parking dodany przez   Misiek1981

Wasze opinie i oceny

jawisz341 kilometr w kierunku Piotrkowa. Nie przegapcie! :p
jawiszJedzenie lux, tylko trochę za duże porcje. Powinno być nieco mniej i taniej, a byłoby super. Nie polecam brać zupy przed drugim daniem! :p Bar 107 teraz troszkę schowany za ekranami. Nie pamiętam na którym kilometrze trzeba zjechać, ale jak to sprawdzę to dopiszę. Na pewno jadąc od Warszawy trzeba minąć FOXa po lewej, BP, i 2 bliźniacze Statoile. :)
srebrnowłosyObok tego zajazdu widać że wykańczają duży teren pod parking, to może będzie terazx więcej miejsca
Misiek1981Na mapie jest zaznaczony i opisany Zajazd Górski nie Hotel Górski jak nie znasz się nie wypisuj bzdur. Wejdzie tam ze 20 dużych. Polecam bardziej przyjrzeć się mapie stworzonej przez Google. Aha nie próbuję zaistnieć na ilość, podaję miejsca w których bywałem i są warte polecenia. Nie psuj mi opinii bo wcale mnie nie znasz.
camion69Typowy przyklad dodawania parkingu tylko po to aby zaistniec w rankingu na osobe ktora dodala najwiecej parkingow - Misiek1981 idziesz na ilosc a nie jakosc, juz wyjasnaim dlaczego Po pierwsze to nie ma parkingu dla ciezarowek (jest obok Statoil z miejscem tylko na 4 duze auta) Po dugie malo ktory kierowca polski kierowca jak zobaczy cennik zdecyduje sie cos tam zjesc Po trzecie toaleta platna a zadko mozna zastac mydlo Po czwarte sporo autokarow tam sie zatrzymuje i cezko zjesc w spokoju Plus to jedzenie - duuuzo i dobre - polecam kotlet kowala z opiekanymi ziemniakami