REKLAMA

Wildenfels Niemcy, Niemcy

Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Darmowy parking
Kraj: Niemcy
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: Zjazd Nr 11 z A 72 w kierunku na Hof, autohof niepłatny
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Sklep niedaleko parkingu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Parking zapewnia ochronę
  • Parking jest ogrodzony
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Stacja Paliw na miejscu
Dodatkowe informacje: Autohof niepłatny, dostęp do internetu z sieci Mc Donald, parking widoczny z autostrady
Parking dodany przez   GENERAŁSKORPION

Wasze opinie i oceny

ynynAha, oczywiście po wpisaniu loginu otrzymanego smsem należy ponownie kliknąć wyślij, akceptuję. Jeszcze raz życzę udanego surfowania.
ynynUWAGA. Niemiecki internet T-Mobile przy większości restauracji autostradowych i McDonaldach można używać za free. Otwierasz stronę startową. Na ogół z lewej strony jest ikona dużej strzałki skierowana na napis happy hour. klikasz tam. Otwiera Ci się nowa strona. W polu wyboru państwa wybierasz Polska, niżej wpisujesz swój numer telefonu już bez +48. Potwierdzasz akceptację bez wpisywania loginu. Po upływie 1, no maksymalnie 3 minut na twój telefon przychodzi sms od T-Mobile z loginem. Otrzymany login wpisujesz w pominiętą rubrykę loginu na stronie logowania i od tej chwili cieszysz się jak dziecko internetem przez godzinę za free. Powodzenia. To naprawdę jest za darmoszkę, ale tylko przez godzinkę dziennie.
Tru61Do tego ten autohof jest platny 5 euro (calosc do przejedzenia). Na plus nalezy zaliczyc, ze WC jest darmowe, co w sumie jest rzadkoscia na Niemczech. Net niby jest, ale zabezpieczony, a obsluga i tak twierdzi, ze neta nie ma. Ale w sumie dosc spokojny i fajny ten autohof.
ND-KierowcaGENERAŁSKORPION słu chaj wytłumacz mi jak ty odpalasz ten niemiecki internet z McDonalda??? w dodatku za darmo??? przeciez tam siec jest niezabezpieczona ale z niemieckiego T-Mobile HotSpot a więc siec płatna napisz prosze jak udało ci się odpalic tam za darmo neta a dam ci pięc gwiazdek ; )