REKLAMA

Raststätte Bottrop Süd, A2 na Berlin, Niemcy

Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Darmowy parking
Kraj: Niemcy
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: Raststätte Bottrop Süd, na granicy autostrad A3/A2 w kierunku na Hannover, zaraz za Kreuz Oberhausen.
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Kabiną do autostrady
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Sklep na miejscu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Stacja Paliw na miejscu
Kontakt / Telefon: BAB Tank- und Rasthof Bottrop Süd
Hanielstraße 31, 46242 Bottrop
tel. +49 2041 5650
Dodatkowe informacje: Dobre miejsce do parkowania na dłuższy okres. Wszystko w bliskiej odległości - restauracja Serways, BurgerKing, sklepiki z lokalnymi wędlinami i winem.
Parking bezpłatny, możliwość skorzystania z prysznica w cenie 2E. Na miejscu bankomaty, plac zabaw, czyste i zadbane toalety i prysznice.
Toaleta płatna 0, 70E, po dokonaniu opłaty otrzymujemy bon na kwotę 0, 50E do wykorzystania w dowolnym punkcie gastronomicznym.
Dostęp do Internetu darmowy przez 1 godzinę (sieć T-COM), możliwość zakupienia Toll-Collect. Miejsce bardzo spokojne, na parkingu często pojawia się Polizei.
Parking dodany przez   mirbit

Wasze opinie i oceny

SoberParking zajebisty po za jednym: W knajpie normalnie idzie się połączyć z internetem ale np na parkingu już jest z tym problem :O nawet jak się połączymy np w knajpie i przejdziemy do auta to nam przełacza na opcje wykupienia internetu jak się wróci do knajpy znowu jest normalnie. poza tym wszystko okey ; ]