Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nantes, Francja, Francja

Typ parkingu: Parking przy barze lub stacji benzynowej
Darmowy parking
Kraj: Francja
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: Stacja Total, około 20km na północ od Nantes w kierunku Rennes. N. 47. 20. 195 W. 1. 39. 098.
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Sklep w sporej odległości od parkingu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Parking zapewnia ochronę
  • Parking jest ogrodzony
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Myjnia
  • Stacja Paliw na miejscu
Dodatkowe informacje: Internet za darmo przy restauracji na wyższym poziomie parkingu. Jeśli nie uda się go sciagnać z kabiny, to wystarczy wziąć kawę w restauracji, i mozna siedzieć cały dzień. Ciche, bezpieczne miejsce. Po drugiej stronie drogi N137 jest stacja Shell, ale nie polecam, jest od strony morza, strasznie tam wieje. Żandarmeria przejeżdza w dzień i w nocy, co około 60 - 90min. Na górny poziom parkingu wchodzi 5 dużych kamionów, albo 10 solówek, albo 20 busików.
Parking dodany przez   Yeti

Wasze opinie i oceny

MalprixSpędziłem tam ostatnio weekend. Naprawdę fajna miejscówka. Cisza spokój. Internet łapie z restauracji ale nie chce sie połączyć. Troche ciepłych sie kręci ale nie zaczepiają ani nic. Żandarmerii nie widziałem w ogóle tak jak pisał Yeti :) Ale ogólnie polecam
YetiZe względu na dużą odległość od sklepu parking oceniam na 3, 5 do 4pkt. Prysznic 2 euro, zapomniałem dodać. Jest duzo zieleni, ławki pod drzewami, jest gdzie poimprezować latem; )