Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

M1 - J13 Bedford Road, Wielka Brytania

Typ parkingu: Parking przy barze lub stacji benzynowej
Parking jest odpłatny
Kraj: Wielka Brytania
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: Autostrada M1,13 zjazd.Po zjechaniu z Autostrady kierować się na Woburn,po około 300 m jest wjazd na parking.W nawigację można wpisać kod MK43 0UT lub adres:Bedford Road,Husborne Crawley.W nawigacjach jest jakiś błąd bo pokazują to miejsce ok 500m dalej
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Jest bar / grill
Sklep: Sklep w sporej odległości od parkingu
Dostęp do internetu: Brak
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
Dodatkowe informacje: Bar jest czynny tylko w dni robocze 6:00-19:00 i w sobotę 8:00-15:00, na miejscu jest sklep z akcesoriami, bezpłatna toaleta z natryskiem. Nawierzchnia: asfalt i beton - trochę podłej jakości; -) Cena za ten parking - 8 funtów w tym 1, 5 do odzyskania w barze. Mogą być za to dwie kawy (całkiem przyzwoite) lub po dopłaceniu funta - kanapka z bekonem. Na kilka godzin można przycupnąć bez opłat a w weekend całkiem za darmo. Toalety nie za piękne ale ciepła woda i lustro dostępne całą dobę. Jest natrysk, ale nie wiem czy za kasę czy za free (nigdy nie korzystałem)
Parking dodany przez   Leeon

Fotografie parkingu dodane przez was...

Dodaj własną fotkę

Wasze opinie i oceny

Hesherwiecie ile to 16 funta kupa kasy, parking wiec jest lipa, tylko w ostatecznosci
LeeonCena znów wzrosła. Teraz jest to 16 funtów w tym 5 do wykorzystania w barze. Busem można przycupnąć bez płacenia. trzeba tylko pojechać kawałek za parking, przy hali Fedexa. Nikt nie przegoni i nie będzie chciał kasy, jest jednak minus, wi-fi tam nie działa.
FedExOplata wzrosla do 10 funciakow. Do wykorzystania w barze 1, 5.