Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

BP Żarska Wieś, PL, Polska

Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Darmowy parking
Kraj: Polska
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: stara 4, kierunek Jędrzychowice PL/D
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Nie dotyczy
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Sklep na miejscu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Parking zapewnia ochronę
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Myjnia
  • Stacja Paliw na miejscu
Dodatkowe informacje: Ogólnie jest super, obsługa miła itd.
Parking dodany przez   damii07

Wasze opinie i oceny

TomkatMoja opinie jest subiektywna :) To mój stały punkt przy wyjaździe z kraju i przy powrocie. Jeszcze za małolata z Ojcem tam się stawało i tak zostało. A tak bardziej obiektywnie? Dobry sklep z różnymi ciekawymi akcesoriami do ciężarówek. Tych potrzebnych i tych zbędnych. Kupisz tam wszystko co potrzebne w trasę. Jest nawet kącik z dmuchanymi lalami jak ktoś lubi. Spożywczy wyposażony dobrze. Bar truckera? No cóż, klasyka schabowy z frytkami, filet z kurczaka, flaczki... na pierogii poluję już z pół roku i nigdy nie ma. Panie za barem też nie specjalnie łaskawe. Niemniej piwko po długiej trasie SMAKUJE :) Co ważne ujście wody. Tym bardziej, że ostatnio po niemieckiej stronie coraz trudniej napełnić baniak. Tankować nie tankuję. Drogo. Lepiej jechać do Bolesławca na BP koło centrum handlowego.
FOREST202JEDNYM SŁOWEM NIE JEST TAK ŹLE. BYŁEM NA GORSZYCH PARKINGACH. CO DO SKLEPU TO JAK NA TAKICH PARKINGACH PRZYSTAŁO ZAWSZE JEST DROGO. W KOŃCU MUSZĄ SOBIE WŁAŚCICIELE ODBIC ZA COS. PARKING GRATIS ALE W SKLEPIE DROGO ZA TO. INTERNET CHODZI. A CO DO PRYSZNICÓW TO JAK ZAWSZE TU JEST ZIMNA WODA. ODKĄD NA SHELLU OBOK ZAMKNELI RESTAURACJE TO TA KOŁO MYJNI CO JEST NA MIEJSCU TO SĄ DWA DANIA KTÓRE MOZNA ZJESC BO RESZTA TO BYLE CO.
konrad2Wczoraj wieczorem tankowałem tam. Po 2 latach zero zmian zamiast spara cerfur ale drogo jak bylo jeden plus to internet.
kacperek810Stacje polecam w 100 procentach !. Duży parking TIR, Bar, Sklep, Myjnia. Warto zjechać ; )
gustekSTACJA DO NICZEGO OMIJAM JĄ !!!NIE POLECAM CHYBA ŻE CHLEB KUPIĆ TO YLE!!!
routea4Dodatkowo nowo-otwarty punkt serwisu tachografów.
widoczekzimna woda w prysznicu ( 5 raz z rzędu) , duży parking, sklep spożywczy/motoryzacy jny/knajpka
PolskiTruckerSuper Parking miła obsługa, duży sklep, bardzo dobre zaplecze sanitarne, w barze polecam golonke i schabowego z frytkami. Duży spokojny parking na którym jest internecik.
bk77super zaplecze:stacja, myjnia, parking. Najlepsze BP przy 94.
GENERAŁSKORPIONPanowie ale przecież jesli chodzi o sklep to duzo ludzi zaopatruje się po drodze albo w Okmianach, albo w Bolesławcu, a jedzenie jak jedzenie jedno lepsze drugie gorsze. Poza tym odkąd otworzyli autostradę z Krzyżowej do granicy to ten problem chyba upadł.
amatorzyStacja paliw, jako stacja PO PROSTU SUPER!!! Bardzo miła obsługa dużo stanowisk do tankowania, CZYSTE toalety i prysznice, ZAWSZE CIEPŁA WODA!!, duży parking. Teraz minusy: bar bardzo drogi i jedzenie niesmaczne, dodatkowo duży huk w środku i zimno. Sklep jeden z droższych w tej części EU, dodatkowo braki w zaopatrzeniu.
damii07Może to za bardzo optymistycznie napisałem, ale jak każda stacja by tak wyglądała to nareszcie było by gdzie te pauzy kręcić. Każdy wymaga przestrzegania czasu, a nie ma gdzie tych pauz kręcić czasami.
Misiek1981Parking dużo miejsca i zaplecze sanitarne o. k. Z netem tak jak leon pisał - mógłby być mocniejszy. Jedzenie w miarę ale bardzo drogo.
poznan w drodzedamil chodzilo mi o to ze o kant * taka info ogolnie jest super chyba ze to nie do Nas keirwocow info :)
damii07Co do flaków - nie próbowałem więc nie wiem, w sklepie nie trzeba kupować jak za drogo to można iść na hofa haha. Net zawsze mi działał na całym parkingu bez żadnych anten. Dla mnie i tak jedno z najlepszych BP !!!
leonogólnie drożyzna w sklepie.. plus to czyste toalety i prysznice... net bez anteny zewnętrznej działa tylko blisko stacji.
poznan w drodzeinfo dodatkowe ogolnie jest super... drogie i wodniste flaki!!!