Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

A4 Wrocław Legnica, Polska

Typ parkingu: Parking - full wypas - wszystko na miejscu (typu Autohöf, Truckstop)
Parking jest odpłatny
Kraj: Polska
Lokalizacja / Numer Drogi / Kierunek: A4 odcinek Wrocław Legnica strona południowa obok magazynów Biedronki
Nawierzchnia: Utwardzony - asfalt / kostka / beton
Usytuowanie: Kabiną do autostrady
Możliwość zjedzenia posiłku: Restauracja
Sklep: Nie ma sklepu
Dostęp do internetu: Jest DARMOWY
Dostęp do wody: Kran z wodą zdatną do picia
Cechy:
  • Kabiny prysznicowe
  • Toaleta na miejscu
  • Stacja Paliw na miejscu
Dodatkowe informacje: Stacja BP, Spory parking, czysto, dobre jedzenie pojemność około 100 zestawów ogólnie OK!po drugiej strony ulicy Dzikus. PŁATNY od 19do 7 rano 20zł z czego 14zł można wykorzystać bonem na zakupy i wtedy prysznic płatny 1zł a tak to 5zł oprócz tego za 200litrów obiad gratis
Parking dodany przez   YTIR

Wasze opinie i oceny

DziobatyWieśkom może pasuje, ja ostatnio ponownie tam byłem... nic się nie zmieniło... sracz-OK kuchnia to goowno...
Wiesiek68??? ja chyba byłem na innej stacji! dla mnie super ale to chyba rzecz gustu. Jedzenie dobre świeże no i jest Wiktoria.
adam1979pJedzenie takie sobie, parking spory, ale po południu (20:00) brak miejsc. Toaleta nawet, prysznice malutkie, obsługa stwarza problemy. Na plus- z 20zł za parking, 14 do wykorzystania.
Sergiej-TGWpadłem na stację 14. 08. 12 żeby coś na szybko przegryźć. Żurkiem z kiełbasą i jajkiem i bułką to mi się do dzisiaj odbija. Więcej tam nie zjem...
Dziobatya żeby nie było że tylko marudzę to podpowiem że serwis CB Radia nie jest tani ale gość wie co robi naprawdę zna się na tym w przeciwieństwie do innych pseudo-naprawiaczy.
Dziobatyostatnio przekonalem sie ze i jajecznicę można spier... ć... porażka do kwadratu...
Dziobatyogólnie popełniłem błęda zatrzymując się tutaj, żarcie pod psem (golonka 4 razy odgrzewana), obsługa nie uprzejma-bo jak można podać komuś frytki skoro zamawiał ziemniaczki, a te akurat wyszły, nie informując go- bezczelność obsługi nie zna granic, kolega sie zatrzymał bo miał problem z ViaBoxem, więc podpowiedziałem im jak to trzeba zrobić, zostałem potraktowany jakśmieć na zasadzie -co sie w*asz. Jedyne co na plus to sraczyk, i ew. parking bo nawet już o 18. 00 zawalony, ale to nie ich wina że za Wrockiem nie ma gdzie stanąć. A Wi-Fi działa, ale z oporami, żadna rewelka. Reasumując, jak musisz to stawaj, jak nie to szukaj gdzie indziej żarełka, szkoda gadać.
pitoolTo ty chyba dobrego jedzenia nie jadłeś! Jest ciepło, surówki zgorzkniałe (o muchach nie wspomnę), mięsko nie dopieczone. Osobiście baru nie polecam. WI-Fi jest ale stronę google ładuje przez minutę. Co do parkingu to spory, toalety czyste.