REKLAMA

Wzmocnienie ofert połączeń z Włochami
Utworzona: 2017-01-11

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, firma wciąż uzupełnia siatkę połączeń
o kolejne linie, współpracując ze sprawdzonymi i wiarygodnymi, lokalnymi partnerami w krajach europejskich.

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe z Włoch - w imporcie i eksporcie, oferując klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W listopadzie br. operator rozpoczął współpracę z nowym partnerem – włoską firmą Stante & Ecotrans.

Połączenia importowe realizowane są cztery razy w tygodniu z kilku terminali m.in. – Mediolanu czy Vicenzy, natomiast eksportowe dwa razy na tydzień, lecz docelowo firma planuje codzienne wyjazdy do Włoch. Realizuje ona transporty, zapewniając również podwójną obsadę kierowców, co znacząco wpływa na skrócenie transit time dostarczanych przesyłek.

Włochy to jeden z naszych kluczowych kierunków, dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą, która jest liderem tamtejszej branży logistycznej i specjalizuje się w obsłudze transportów z/do Polski- podkreśla Patryk Świderski International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics

Operator systematycznie rozwija system połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając nie tylko mnogość kierunków, ale również regularne transporty o wysokiej częstotliwości (ok. 200 linii tygodniowo).

Źródło: ROHLIG SUUS Logistics SADo ulubionych