REKLAMA

Trafficban w nowej odsłonie
Utworzona: 2017-01-11

Wraz z początkiem roku ruszyliśmy ze zmianami. Zakazy ruchu, z których korzystacie od dawna zyskały między innymi nowy, przejrzysty interfejs wykonany zgodnie z najnowszymi trendami. A to wszystko, by wyjść naprzeciw Waszym potrzebom.

Nowa odsłona strony jest przyjazna dla użytkownika, a intuicyjność obsługi sprawia, że łatwo znajdziemy interesujące nas informacje. Serwis można wyświetlać zarówno na komputerach stacjonarnych jak i wszystkich urządzeniach mobilnych - laptopach, tabletach i smartfonach.

Zastanawiacie się pewnie, co oznacza komunikat, który pojawia się po wejściu na Trafficbana. To właśnie jedno z nowych zabezpieczeń. Zostało zaprojektowane po to, aby uniemożliwić pobieranie danych przez roboty internetowe.

Po wstępnej weryfikacji przechodzimy na stronę główną, na której mamy do wyboru datę zakazu, język, w którym mają wyświetlać się informacje oraz kontakt do redakcji działu, który również został zabezpieczony.

Na stronie głównej widnieją najbliższe daty z informacją o ograniczeniach dla ruchu samochodów ciężarowych wraz z krajem, którego dotyczą. Po wejściu na poszczególne państwo wyświetlają się zakazy ruchu w najbliższych dniach.

Wtyczkę trafficban.com można łatwo umieścić na własnej stronie internetowej. Istnieje możliwość wygenerowania kodu HTML, bezpośrednio na stronie serwisu (stopka, w zakładce „Dla właścicieli stron i programistów”). Dostosowany do potrzeb język (do wyboru mamy polski, angielski, niemiecki i rosyjski) oraz rozmiar, pozwoli na dopasowanie do każdej strony.

trafficban.com Do ulubionych