alkohit
Alkohit to marka profesjonalnych alkomatów elektro- chemicznych oraz jednorazowych, które jako jedyne w Polsce spełniają rygorystyczną normę NF (dla wartości 0,2 promila). Przeznaczone są do indywidualnych kontroli kierowców jak również pracowników w firmach transportowych i logistycznych. Produkt niezbędny po spożyciu alkoholu bądź dzień po.
Alkomaty Alkohit od lat doskonale sprawdzają się w międzynarodowym środowisku - są dystrybuowane w krajach UE (Niemcy, Austria, Belgia, Francja) oraz USA, często stosowane przez policje.
alkohit elektrochemiczny alkohit x100
Marka Alkohit posiada 13 różnych alkomatów elektrochemicznych (w cenach od 350zł do 3700zł).
W alkomatach montowane są wyłącznie wysokiej jakości sensory, europejskiej lub amerykańskiej produkcji, które gwarantują wiarygodność pomiaru. Dzięki temu są odporne na wiele czynników, m.in.: rodzaj spożywanego pokarmu, dym tytoniowy, kawę, a także temperaturę.
Większość modeli posiada rozwiązanie uniemożliwiające zaciągnięcie się powietrzem z alkomatu (ma to priorytetowe znaczenie ze względu choroby zakaźne jak np.: ptasią grypę, sepsę).
Możliwośćość obrotu 360 stopni Ustnik alkomatu posiada możliwość obrotu o 360°, co pozwala na komfortowe i bezpieczne prze- prowadzanie pomiarów. Niektóre modele wyposażone są również nasadkę lejkową, która umożliwia wielorazowe używanie (350 pomiarów w ciągu godziny).
Kalibracja jest realizowana bezpośrednio w laboratorium producenta. Alkomaty mogą posiadać świadectwo wzorcowania, dzięki temu alkomat jest dowodowy i jego wyniki mogą stanowić materiał w sprawach sądowych. Istnieje możliwość zakupu alkomatu wraz z specjalną drukarką. Część z nich jest objęta programem Darmowej Kalibracji.
Jednorazowy alkohit START Alkomat z certyfikatami
Tester jednorazowego użytku, który w precyzyjny sposób określa czy dopuszczalna norma alkoholu we krwi została przekroczona (0,2 lub 0,5 promila). Jest najbardziej ekonomicznym środkiem prewencyjnym. Produkt jest lekki, niewielkich rozmiarów, poręczny i co istotne, niedrogi (6-10 zł).

Bezpieczny dla dróg oddechowych oraz oczu (organizm ludzki nie ma kontaktu z substancją, którą zawiera tester).
Najczęściej kupowany alkomat jednorazowy
Alkohit START spośród alkomatów jednorazowych posiada największą ilość certyfikatów. Wysoką jakość i niezawodność testera potwierdza:
Certyfikat NF
NF X20-702 - posiada francuską normę Narodowego Laboratorium Metrologii i Prób (najbardziej prestiżowy i rygorystyczny certyfikat w Europie).
Certyfikaty alkohit
PZH - jako jedyny na polskim rynku posiada polski certyfikat Produkt z Atestem Państwowego Zakładu Higieny.
FDA - certyfikat amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.
Służyć może jako nośnik efektywnej reklamy (wykonanie spersonalizowanego opakowania). Doskonały również jako oryginalny gadżet firmowy bądź prezent podczas eventów, spotkań towarzyskich.
Producent - DKD Sp. z o.o.
Producentem alkomatów Alkohit jest DKD Sp. z o o. (na rynku od 1992). Jedyna firma w Polsce specjalizująca się w alkomatach, która od wielu lat nagradzana jest Złotym Certyfikatem Rzetelności. Posiada własny serwis 24h oraz laboratorium.
Kontakt
DKD Sp. z o.o.
ul. Kucykowa 1
65-254 Zielona Góra
Strona firmowa: www.alkohit.pl
Ilość odsłon: 3467
Wróć do listy wizytówek