Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Pracownik działu technicznego

identyfikator oferty: oferta/268528/2024-04-23

Rejon:
cała Polska
Oferta:
AMPLUS LOGISTIC Sp. z o. o. 8211; firma transportowa, specjalizująca się w transporcie chłodniczym z siedzibą w Prandocinie-Iły, w związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem floty samochodowej, poszukuje osoby na stanowisko Pracownik działu technicznego.

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i wydawanie pojazdów kierowcom (ciągniki siodłowe i naczepy) ;

- Wykonywanie protokołów przekazania pojazdów;

- Uzupełnianie wyposażenia pojazdów;

- Kontrola stanu technicznego oraz czystości pojazdu;

- Ewidencja i kontrola stanu palet.

Nasze wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

- Zaangażowanie i chęci do pracy;

- Umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;

- Konkurencyjne wynagrodzenie;

- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

- Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i podjąć wyzwanie jako Pracownik działu technicznego, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 532 669 544

Kontakt:

Amplus Logistic

Prandocin-iły 62B

telefon: 532 669 544

email: anastasiya.shkadziuk@ampluslogistic.com