REKLAMA

Polski Traker

Partner etransport.pl - Polski Traker

Polski Traker to najpopularniejsze ogólnopolskie czasopismo transportu drogowego.
Co miesiąc w magazynie publikowane są testy drogowe pojazdów użytkowych (wykonywane przez redakcję na krajowych trasach ), artykuły o nowościach w świecie transportu, porady dla młodych adeptów zawodu i na temat eksploatacji ciężarówek oaz luźne teksty związane z transportem. Znajdują się tutaj stałe informacje z zakresu przepisów transportowych i bezpieczeństwa nie tylko w ruchu drogowym jak również o sportach motorowych z udziałem ciężarówek i muzyce country w Polsce. Miesięcznik dostępny jest na stacjach paliw, w salonikach prasowych, w siedzibie redakcji oraz w prenumeracie ( również w formie elektronicznej).

www.polskitraker.pl

Artykuły partnera

Młode Wilki nie tylko dla młodych, ale trzeba się pospieszyć
"Młode Wilki" nie tylko dla młodych, ale trzeba się pospieszyć
2017-03-18
Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem, który odbędzie się 8. kwietnia w Poznaniu podczas trwania MOTOR SHOW organizatorzy tworzą dodatkową listę dla starszych kierowców.
czytana
469 razy
Młode Wilki
Młode Wilki
2017-03-09
Jutro mija termin dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w eliminacjach do mistrzostw świata kierowców zawodowych.
czytana
1079 razy
Polski Traker 3/2017
Polski Traker 3/2017
2017-02-22
W miesięczniku przeczytacie między innymi o testach drogowych pojazdów użytkowych, wykonywanych przez redakcję na polskich drogach, artykuły o nowościach w świecie transportu, porady na temat eksploatacji ciężarówek oraz drogownictwa.
czytana
662 razy
Dziś Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego
Dziś Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego
2016-05-13
Po raz pierwszy w historii, w drugi piątek maja i tak co roku, wszyscy kierowcy zawodowi będą obchodzić swoje święto. W tym roku uroczyste obchody odbędą się w Porcie Radomsko S-1.
czytana
37081 razy