Varo Varo
KIM JESTEŚMY?

VARO ENERGY to szwajcarski koncern paliwowy, który na rynku niemieckim działa od 2015 roku. VARO wspiera szerokie grono udziałowców, w tym Carlyle International Energy Partners, Reggeborgh i Vitol. VARO Energy Direct GmbH została założona w czerwcu 2017 roku i jest spółką grupy energetycznej VARO z siedzibą w Meissen w Niemczech. Główne gałęzie działaności to handel hurtowy i detaliczny produktami z olejów mineralnych, sprzedaż paliw stałych, biogenicznych oraz eksploatacja stacji paliw publicznych i samoobsługowych.

Jesteśmy uznanym i doświadczonym operatorem rafinerii oraz dystrybutorem produktów mineralnych. Nasze wartości są dla nas ważne i znajdują odzwierciedlenie w sposobie, w jaki pracujemy. Budujemy naszą firmę w oparciu o wspólne wartości. Czerpiemy przyjemność z pracy, którą wykonujemy, o czym świadczy sposób, w jaki współpracujemy. Budowanie silnego zespołu oznacza dla nas, że cenimy sobie pozytywne relacje niezależnie od sytuacji i szanujemy każdego, z kim pracujemy.

Wierzymy również, że obowiązkiem każdego człowieka jest jak najlepsze wykorzystanie siebie, ale także umiejętność uznawania sukcesów innych. Bez względu na to, co robimy, staramy się działać odpowiedzialnie i pewnie - to nasz priorytet.

SKĄD POCHODZIMY?

Rozpoczęlismy swoją działaność w Szwajcarii, gdzie w 2012 roku nabyliśmy rafinerię w Cressier, największą dotychczas w Szwajcarii. W przeciągu ostatnich lat VARO ENERGY rozwija skrzydła w zawrotnym tempie w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Holandii oraz krajach Beneluxu. Koncern może pochwalić się pokaźna bazą zaufanych klientów, których wciąż przybywa.

CO ROBIMY?

Mówimy to, co robimy i robimy to, co mówimy!

Firma, która zatrudnia ponad 1250 pracowników w 5 krajach Europy, posiada 47 terminali o pojemności składowej 2.850.000 m3, zaopatruje swoich klientów nie tylko w olej opałowy, ale także diesel, benzynę oraz AdBlue. W firmie VARO wierzymy w otwartą i uczciwą komunikację, która jest pełna szacunku dla wszystkich. Działamy odpowiedzialnie i promujemy uczciwą kulturę, aby budować wzajemne zaufanie i podejmować odważne decyzje.

Zamieniamy słowa w czyny!

W firmie VARO ludzie stoją na pierwszym planie naszych działań biznesowych. Budowanie silnych i trwałych relacji osobistych jest centralnym elementem naszych działań. Jesteśmy autentycznymi, uczciwymi i otwartymi ludźmi, którzy lubią swoją pracę i którzy lubią współpracować z dostawcami i klientami.

VARO Energy Direct oferuje własny program flotowy. Wraz z kartą paliwową marki EPT klienci zyskują możliwość tankowania pojazdów w ponad 260 punktach w Niemczech. Nasza oferta obejmuje:

  • kredytowanie paliwa,
  • konkurencyjne ceny ustalane na bazie giełdy OMR (Oil Market Report)
  • zróżnicowane rabaty,
  • przejrzystość umów,
  • elektroniczne fakturowanie,
  • możliwość ograniczenia ilości oraz rodzaju tankowanych produktów za pomocą karty,
  • bezpłatne prowadzenie karty (jednorazowa opłata za kartę w wysokości 7,50€ brutto),
  • mapy ze spisem sieci wszystkich punktów tankomatowych.

Wymienione wyżej punkty to tylko niektóre z zalet, jakie oferujemy naszym klientom. VARO idzie wraz z duchem czasu, stawiając czoła kolejnym wyzwaniom. W związku z tym stale pracujemy nad udoskonaleniem i rozszerzeniem zakresu naszych usług. Pragniemy podkreślić, że najważniejszym dla nas jest indywidualne podejście do klienta, niezawodny serwis oraz szybka i skuteczna pomoc na każdym kroku.

Dzięki karcie paliwowej EPT firmy VARO Energy Direct zawsze zyskujesz! Kartą flotową EPT można płacić bezgotówkowo na wszystkich stacjach EPT. Ma to wiele zalet, ponieważ z jednej strony nakład administracyjny jest zredukowany do minimum, a przegląd kosztów prowadzony jest w sposób jasny i zwięzły. Płatność na stacji benzynowej jest szybka i łatwa, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy zyskujecie czas, który możecie wykorzystać gdzie indziej - a przede wszystkim z zyskiem!

Dzięki szeroko rozbudowanej sieci partnerów karty EPT, stacja paliw EPT jest zawsze blisko Ciebie!

Nie czekaj i już teraz zamów nową kartę paliwową za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod wskazanym linkiem:

www.european-partner-tank.eu/pl/karta-ept

DOKĄD ZMIERZAMY?

Innowacyjność poprzez przedsiębiorcze myślenie jest centralnym punktem naszych działań. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do przełamywania nowych barier i podejmowania ryzyka oraz mamy jasną wizję naszej działalności.

Naszym celem jest dalsze doskonalenie się, dobry przepływ i wymiana informacji oraz owocna współpraca w ramach całego koncernu - w tych kwestiach zawsze będziemy się starać by być o krok dalej.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej www.e-p-t.eu bądź pod numerem telefonu u polskiego konsultanta:

Maja Weigel
Tel. +49 3521 7000 204
Mob. +49 179 414 4375
maja.weigel@varoenergy.com

Dane firmy
Varo Energy Direct GmbH
Korbitzer Straße 2 1 A
01662 Meißen
Niemcy
www.varoenergy.com

Varo
Strona firmowa: varoenergy.com
Ilość odsłon: 4652
Wróć do listy wizytówek