B&B Trucks Gwarancja udanej transakcji kupna-sprzedaży

Firma B&B Trucks działa na rynku od 2010 r.
Zajmujemy się importem i eksportem pojazdów użytkowych. Współpracujemy z klientami Europy Zachodniej jak również Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajów arabskich. Współpraca z naszą firmą to gwarancja jakości oraz miłej obsługi. Skupujemy pojazdy ciężarowe wszystkich marek i roczników niezależnie od stanu technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »

Płatność gotówką
Boisz się o płatność? Nie masz powodu! Za wszystkie zakupione pojazdy wręczamy Ci do ręki żywą gotówkę lub przelewamy na konto w dniu odbioru pojazdu.
Minimum formalności
Nie znasz się lub nie masz czasu na załatwianie formalności? Żaden problem - wszystkie formalności związane z transakcją bierzemy na siebie.
Krótki czas transakcji
Wszystkie transakcje staramy przeprowadzać się możliwie najszybciej, nawet do 24h od momentu zgłoszenia pojazdu.

Nasza firma w związku z rosnącym zapotrzebowaniem własnym jak i w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów od 2015 roku zajmuje się usługami w zakresie transportu specjalistycznego pojazdów ciężarowych!

Naszymi głównymi atutami są profesjonalna kadra i duże doświadczenie w transporcie pojazdów ciężarowych wszelkiego rodzaju oraz konkurencyjne ceny.

Przewieziemy dla Państwa od ciągnika siodłowego po wywrotkę czy dźwig!

Transportujemy auta nowe i używane, uszkodzone i sprawne!

Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, które chętnie podejmiemy!

Zobacz »

Telefon kontaktowy: + 48 792 371 978

Kupimy Twoją ciężarówkę za gotówkę
Co od Ciebie kupimy? Skupujemy pojazdy ciężarowe wszystkich marek i roczników, niezależnie od stanu technicznego. Chętnie kupimy również silniki do wszystkich typów ciężarówek. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami.

Jakie pojazdy nas interesują? Szczególnie interesują nas pojazdy marek zachodnich takich jak VOLVO, MERCEDES, SCANIA, MAN, IVECO, RENAULT, DAF o dowolnych konfiguracjach napędu 4x2 4x4 6x2 6x4 6x6 8x8 8x4 Jesteśmy również otwarci na inne propozycje. Chętnie rozpatrzymy każdą propozycję.
Kupimy Twoją ciężarówkę za gotówkę
B&B Bąbelek Błażej
ul. Świebodzinska 9
64-305 Bolewice
tel. +48 792 371 978
NIP 788-186-95-22     REGON 301938816
Strona firmowa: skupujemyciezarowe.pl
Ilość odsłon: 4091
Wróć do listy wizytówek