Witaj w najtrudniejszej
branży świata

ADAR to Ekspert

Szeroko pojętym transportem zajmujemy się od ponad 35 lat. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu pełnimy rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich. Prowadzimy ten biznes wyłącznie, aby zarabiać, jednak nie jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczonych sobie celów finansowych samodzielnie, a setkami zaangażowanych aut. Dlatego konsolidujemy branżę przewoźników, robimy to, na co innych po prostu nie stać.

37
lat na rynku
1 630 238
przewiezionych
rocznie palet
60 379
wykonanych rocznie
zleceń
187
zatrudnionych
osób
12 680
klientów
29 620
miejsc
załadunkowych
11 900 000
litrów tankowanego
rocznie paliwa
48 300 000
przejechanych
rocznie kilometrów
439
zestawów zaangażowanych
w codzienną pracę

ADAR to Doradca

Adar to opiekun kierowcy, nawigator obecny razem z nim na każdym etapie transportu. Wychodzimy ponad standardy typowej spedycji, ponieważ dbamy o miesięczne przebiegi naszych zestawów, walcząc z sezonowością i systematycznie rozwijając sieć zleceniobiorców. Koordynujemy wszelkie procesy, jakie zachodzą podczas naszej współpracy z Przewoźnikiem. Przydzielamy frachty autom firm transportowych, służymy pomocą w wyszukiwaniu usług serwisowych oraz przy organizacji ubezpieczeń i leasingów. Z nami kontakty międzynarodowe są prostsze, posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów posługującą się wszystkimi językami krajów Unii Europejskiej.

ADAR to Rozwój

ARS to autorska platforma dedykowana wyłącznie Przewoźnikom naszej firmy. Pozwala na realny i rzeczywisty wgląd w pracę taboru. Pokazuje m.in. stawkę za km i średnią długość frachtów czy też pozwala na wgląd w historię SMS pomiędzy kierowcą a koordynatorem.

ARS to platforma, która skupia w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące pracy taboru i wykonanych transportów.

Jesteśmy w tym razem!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim wyzwaniom, które spędzały nam sen z powiek, wszystkim osobom, które postawiły na swoim. Dziękujemy zerwanym kontraktom, porażkom, milionom rozmów, remontom dróg, późnym awizacjom, długim spotkaniom. Dziękujemy rozdrażnionym załadowcom, wymagającym klientom, zmęczonym kierowcom. To praca z wami stworzyła w nas przekonanie o słuszności i autentyczności tego, co robimy. To wy nauczyliście nas szerszego spojrzenia, dostrzeżenia w tym biznesie tego, co jest najważniejsze - ludzi oddanych ciężkiej pracy.

Stała współpraca z Przewoźnikami

Nawiązujemy długoterminowe, stabilne relacje z firmami transportowymi posiadającymi ciągniki siodłowe z naczepami 13,6 m (firana, burto-firana, plandeka). Dokonujemy przerzutów po krajach Unii Europejskiej. Nasze główne kierunki to: Niemcy, Francja, Włochy, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Luksemburg oraz Austria. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na przestrzeń ładunkową jesteśmy otwarci na nawiązywanie relacji z nowymi firmami transportowymi. Nasze warunki współpracy:

/ darmowe urządzenia GPS
/ terminowe płatności z możliwością wyboru terminów (30 dni, 7 dni, natychmiastowe)
/ stawka 0,80 EUR do 1,10 EUR netto za każdy kilometr pusty/pełny + VAT
/ 10 000 do 14 000 kilometrów w miesiącu
/ indywidualne podejście, wsparcie specjalistów rynku transportowego
/ pełna dyspozycyjność koordynatorów, 24 godziny na dobę
/ nieprzerwany cykl pracy 365 dni w roku, przy stałych warunkach współpracy
/ udostępnienie urządzeń do opłat drogowych (Włochy, Francja)
/ możliwość przydzielenia kart paliwowych (paliwo rozliczane w cenach netto)

Przewoźniku, umów się na spotkanie.

+48 58 739 50 50

Zadzwoń

CB Neptun

Aleja Grunwaldzka 103a
Gdańsk 80-244

Odwiedź nas
Strona firmowa: www.adar.pl/pl/#dla-przewoznika
Ilość odsłon: 5775
Wróć do listy wizytówek