Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Freightlink.pl

Zmiany w porcie w Dublinie
Utworzona: 2023-01-23

Od 23 stycznia 2023 r. zmienia się lokalizacja P&O Ferries oraz Seatruck Ferries. Co te zmiany oznaczają dla firm transportujących swoje towary przez port w Dublinie?

REKLAMA
P&O Ferries przeniesie się z Terminalu 3 do Terminalu 5, gdzie zastąpi Seatrucka po wschodniej stronie portu (wejście do Terminalu 3 wzdłuż East Wall Road i naprzeciwko 3Arena będzie zamknięte dla samochodów ciężarowych od 23 stycznia 2023 r.).Seatruck przeniesie się natomiast do nowego Terminalu 4 po zachodniej stronie portu (dostęp do Terminalu 4 można uzyskać za pośrednictwem nowych punktów odprawy przy Tolka Quay Road. Ruch samochodów ciężarowych powinien wjeżdżać do portu przez Promenade Road, a następnie kierować się do Terminalu 4 przez nowy czerwony most na Alexandria Road).Zmiany te są częścią szerszych projektów portu w Dublinie – Alexandra Basin Redevelopment (ABR) Project i MP2 Project - które zwiększą przepustowość portu zgodnie z DPC Masterplan 2040. Dzięki przeniesieniu lokalizacji terminali P&O i Seatruck prace nad projektem ABR mogą posunąć się dalej.

Aby upewnić się, że wszyscy użytkownicy portu będą obsługiwani w tym okresie przejściowym, na kluczowych trasach na terenie osiedla portowego tymczasowo pojawią się znaki cyfrowe. Tymczasem członkowie zespołu DPC będą dostępni, aby pomagać kierowcom w tym czasie.

DPC potwierdza ciągłe wsparcie zarówno P&O Ferries, jak i Seatruck w przygotowaniach do przeprowadzki 23 stycznia i zobowiązuje się do współpracy z obydwoma operatorami terminali, aby zapewnić płynne przejście dla ich klientów i wszystkich użytkowników portów
Źródło: Freightlink
Do ulubionych Freightlink.pl
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels