REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wygraj rodzinną wycieczkę do Disneylandu z E100 Family!
Utworzona: 2019-06-04

Jesteś kierowcą zawodowym, a Twoje dziecko uwielbia rysować? Zainspiruj je i weźcie wspólnie udział w konkursie organizowanym przez projekt charytatywny E100 Family. Być może to właśnie Wy wybierzecie się w magiczną podróż do świata bohaterów ulubionych bajek.

Pomoc misją E100 Family

E100 Family to program wsparcia finansowego powołany przez emitenta karty paliwowej E100. Powstał on z myślą o kierowcach zawodowych i członkach ich rodzin, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Założeniem tej inicjatywy jest oferowanie pomocy materialnej kierowcom pojazdów ciężarowych i ich rodzinom na wypadek choroby zawodowej, doznanego urazu, niepełnosprawności lub śmierci. Warunkiem uzyskania wsparcia finansowego jest korzystanie z karty E100 przez kierowcę.

E100 nagradza kierowców i ich bliskich

W ramach projektu E100 Family firma E100 przewidziała dla swoich klientów bardzo atrakcyjny konkurs. Nagrodą jest wyjazd do Disneylandu w Paryżu dla całej rodziny. Wystarczy, że tata kierowca zaprosi swoją pociechę do stworzenia pracy plastycznej na temat „Mój tata – mój bohater”, sfotografuje ją i zamieści w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u „Karta paliwowa E100” na Facebooku. Warunkiem uczestnictwa jest również wypełnienie formularza konkursowego, który znajduje się pod adresem: https://family.e100.eu w zakładce „konkurs”.

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz jego regulamin dostępne są na dedykowanej stronie oraz pod numerem telefonu: +48 518 804 455.

Kalendarz konkursu

Prace można przesyłać do 31 lipca włącznie. 9 sierpnia jury konkursu wybierze zwycięzcę w oparciu o kryteria odniesienia do tematu, kreatywności i estetyki. Dla pierwszych 20 uczestników przewidziano kolorowe nagrody gwarantowane, więc nie zwlekaj – zainspiruj swoją pociechę i wybierzcie się razem na bajeczną wyprawę!

KONKURS
Do ulubionych

Fotografie