REKLAMA

Zatrzymał się, odczepił płonący pojazd i odjechał - jest poszukiwany
Utworzona: 2019-04-14

W minioną sobotę, na A62 doszło do awarii samochodu, którym jechała 39- letnia kobieta wraz z dwoma końmi na pokaz w Kandel (Niemcy). Bardzo prawdopodobne, że doszłoby do tragedii, gdyby nie rumuński kierowca ciężarówki, który akurat tamtędy przejeżdżał.

REKLAMA
Zatrzymał się na przeciwległym pasie, przebiegł przez autostradę, przeskoczył barierkę, odłączył przyczepę od płonącego pojazdu i odepchnął ją wraz ze znajdującymi się w środku końmi na bezpieczną odległość. On sam zniknął tak szybko, jak się pojawił.

W związku z tym, że kobieta nie zdążyła mu podziękować, zamieściła wpis na swoim profilu facebook'owym z prośbą w odnalezieniu go. Według opisu 39- latki poszukiwany kierowca ciężarówki może mieć od 40 do 45 lat, około 1,85 metra wzrostu, krótkie blond włosy, okrągłą twarz. Na reakcję ludzi nie trzeba było zbyt długo czekać. Jej wpis został udostępniony ponad 3 tysiące razy. Informacja o zdarzeniu pojawiła się również w wielu niemieckich i rumuńskich gazetach. Poza tym, w miniony poniedziałek, kobieta udzieliła kilka wywiadów dla rumuńskiej telewizji i radia.

grafika poglądowa
Do ulubionych