REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Najbardziej zaawansowana wyszukiwarka zleceń na rynku już dostępna
Utworzona: 2019-01-28

Tysiące nowych ładunków, konto bez abonamentu, zlecenia od klientów indywidualnych i biznesowych oraz najbardziej zaawansowana wyszukiwarka zleceń na rynku. To wszystko oferuje giełda Clicktrans.pl.

Giełda transportowa Clicktrans istnieje na rynku od 2010 roku. Przez 9 lat swojej działalności nie przestaje dynamicznie się rozwijać. Obsługuje zarówno rynek transportu krajowego oraz międzynarodowego, a także prowadzi dedykowane serwisy dla Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Oznacza to dostęp do zleceniodawców biznesowych i prywatnych nie tylko z Polski, ale i z całej Europy. Do dziś z serwisu skorzystało już 300 tysięcy zleceniodawców.

Przewoźnicy, którzy korzystają z Clicktrans cenią sobie m.in. dużą i stale aktualizowaną bazę zleceń, która pozwala łatwo znaleźć doładunek, bezpośredni kontakt z załadowcami oraz krótkie terminy płatności.

Jak to działa? W Clicktrans każdego dnia pojawiają się nowe zlecenia – wystarczy złożyć ofertę i jeśli Zleceniodawca ją zaakceptuje następuje zawarcie transakcji.

Codziennie dostęp do tysięcy zleceń – bez abonamentu

Clicktrans jako jedna z niewielu giełd transportowych oferuje bezpłatne konto dla przewoźników. Giełda działa w systemie prowizyjnym – opłaty są naliczane dopiero od transakcji zawartej ze zleceniodawcą. Dzięki temu przewoźnik płaci tylko wtedy, kiedy sam zarabia.
W bazie zleceń można znaleźć ładunki z takich kategorii, jak: samochody, palety, motocykle i skutery, przeprowadzki, meble, maszyny i sprzęt, ładunki, paczki, pojazdy inne, zwierzęta, łodzie, specjalnej ostrożności oraz inne przesyłki. Wśród wolnych ładunków znajdują się nie tylko zlecenia na doładunki, ale też na transport całopojazdowy.

Najbardziej zaawansowana wyszukiwarka zleceń na rynku

Przewoźnicy w Clicktrans od niedawna mają możliwość korzystania z nowej wyszukiwarki zleceń. Szeroki wachlarz opcji filtrowania, możliwość wyszukiwania zleceń przy pokonywanej trasie czy zapisywania wybranych filtrów, by móc wracać do nich później to tylko część opcji, które czynią z niej najbardziej zaawansowaną wyszukiwarkę zleceń dostępną obecnie na rynku.


Widok mapy. Oprócz tradycyjnego widoku listy przesyłek można także wyświetlić wolne ładunki na mapie. To pozwala łatwiej planować nowe zlecenia, szczególnie jeśli Przewoźnik szuka doładunku w pobliżu trasy, którą będzie pokonywać.
Szukanie po konkretnej trasie (z A do B). Ta opcja pozwala wyszukać zlecenia z wybranego miejsca załadunku lub rozładunku (kraju, miasta lub kodu pocztowego). Można określić promień wokół wskazanych miejsc, który będzie brany pod uwagę podczas wyszukiwania (10-200 km), a także wyszukiwać w dowolnych konfiguracjach (np. między miastem a krajem, kodem pocztowym a miastem etc.).
Szukanie przy trasie. Ta opcja jest szczególnie przydatna podczas szukania zleceń na doładunek. Dzięki tej opcji wyszukasz przesyłki znajdujące się w pobliżu wybranej trasy (między miastami lub kodami pocztowymi). Można określić maksymalną odległość od głównej trasy, która ma być brana pod uwagę przy wyszukiwaniu (5–150 km), a także minimalną długość trasy (dzięki temu można od razu wykluczyć np. trasy za krótkie, w obrębie tego samego miasta).

Po wybraniu interesujących filtrów (miejsce załadunku i/lub rozładunku, odległość od trasy, kategorie, waga, długość trasy etc.) można je zapisać – to szczególnie przydatne, jeśli często się transportuje podobne ładunki lub na podobnych trasach. O każdym nowym zleceniu można zostać powiadomionym mailem.

Oczywiście żaden opis nie zastąpi praktyki – sprawdź, co potrafi wyszukiwarka Clicktrans i oceńcie sami.


Wyszukiwarka, a także tysiące nowych zleceń transportowych są dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Clicktrans. Załóż konto bez abonamentu i dołącz do 40 000 przewoźników, który już korzystają z Clicktrans. Przekonaj się, jak łatwo można zdobywać nowe zlecenia transportowe!
Do ulubionych

Fotografie