REKLAMA

UTA oferuje raporty z poszczególnych przejazdów
Utworzona: 2018-11-08

Przedsiębiorstwa transportowe korzystające z interoperacyjnego rozwiązania do opłat drogowych UTA One® zyskają teraz po raz pierwszy przejrzyste szczegółowe raporty dotyczące czasu i tras przejazdu każdego pojazdu ciężarowego, co umożliwi także dokładne rozliczenie myta z kontrahentami.

W tym celu dane przekazywane przez operatorów systemów opłat drogowych są profesjonalnie przetwarzane przez UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA), a następnie udostępniane klientom w panelu klienta UTA w formie raportu.

Usługa ta będzie dostępna dla wszystkich systemów opłat drogowych już teraz aktywnych na urządzeniu, tj. w Belgii, w tym też w tunelu Liefkenshoek, Francji, Włoszech, Austrii, Polsce (A4), Portugalii i Hiszpanii. Gdy tylko kolejne kraje europejskie dołączą do europejskiej usługi elektronicznej opłaty drogowej (EETS), a tym samym do UTA One® , usługa raportowania poszczególnych przejazdów zostanie odpowiednio rozszerzona.

Jesteśmy pierwszym dostawcą usługi EETS, który zapewnia swoim klientom tak dokładne raporty z przejazdów każdego pojazdu ciężarowego. W ten sposób stworzyliśmy w końcu wygodne rozwiązanie raportowania do wszystkich systemów poboru opłat drogowych oraz refakturowania wynikających z tego kosztów mówi Volker Huber, CEO firmy UTA.

Źródło: UTA
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
Omida Group


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE