REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zakup online winiet na Litwę, Łotwę i Estonię w aplikacji A-Toll
Utworzona: 2018-10-03

Wyruszasz w podróż przez Litwę, Łotwę bądź Estonię? Nie musisz już martwić się gdzie kupić winiety. Od teraz możesz nabyć je w prosty i wygodny sposób dzięki aplikacji A-Toll.

Klienci DKV jako jedyni mają możliwość zakupu elektronicznych winiet na ww. kraje przez Internet. Można kupić je z wyprzedzeniem bez żadnych przedpłat. Opłata zostanie doliczona do zbiorczej faktury DKV. Jedź teraz, płać później!

Narzędzie oferuje oddzielny dostęp do konta dla zarządców flot oraz kierowców. Menedżerowie floty mogą zamawiać winiety oraz w pełni kontrolować wydatki i terminy ważności opłat drogowych. Mają możliwość nadawać dostępy do aplikacji kierowcom, którzy z własnego telefonu w szybki i prosty sposób nabywają następnie winietę. Po uzyskaniu dostępu wystarczy zalogować się do portalu, przy rejestracji podać numer karty DKV, wybrać kraj oraz typ winiety, złożyć zamówienie i… jechać.

Uwaga: klientom DKV zaleca się bezpośredni kontakt ze swoim opiekunem w DKV w celu rejestracji A-Toll, ponieważ przyspiesza to i ułatwia proces.

Sprawdź sam, jakie to proste, na stronie www.a-toll.eu Pobierz darmową aplikację A-Toll z App Store lub Google Play.

Podróżujesz przez Litwę, Łotwę i Estonię? Przeczytaj więcej i podziel się uwagami na naszym FB!
www.a-toll.eu
Do ulubionych

Fotografie